Онлайн-кредитування в Україні

Онлайн-кредитування в Україні
Онлайн-кредитування в Україні

Все більш популярним стає онлайн-кредитування — отримати необхідну суму можна прямо біля монітора без зайвих довідок і спілкування з співробітниками банку. У таких кредитів є як вагомі переваги, так і значні недоліки. Саме про них і піде мова в нашому новому матеріалі.

Переваги віртуального кредитування

  • Швидкість оформлення — рішення може бути прийняте за кілька хвилин. Можна отримати як реальні гроші, так і кредитну карту — потрібно тільки мати комп’ютер і підключення до Інтернету.
  • Багатий вибір — боротьба за клієнтів робить банки і їх умови більш гнучкими.
  • Віддалений банкінг — стежити за станом власного рахунку і взяти потрібну суму можна прямо у власному віртуальному відділенні.

Недоліки віртуального кредитування

  • Швидкі гроші потрібно швидко повернути — відсотки можуть рости в геометричній прогресії.
  • Дуже багато комісій — за оформлення, переведення в готівку, розрахунок.
  • Кредит в платіжній системі (Webmoney наприклад) все одно зажадає гарантій — цифрове свідоцтво про надання персональних даних.
  • Взяти кредит під чужий чесне ім’я можуть шахраї — безпека особистих даних ніхто повністю гарантувати не може.

Види кредитів

  • Мікрокредити — невеликі суми, невеликий термін, гігантські відсотки.
  • Експрес-кредити — до 1 000 доларів під 9-10% на місяць.
  • Великі кредити просто так нікому не дають — в кінці все одно виникне посередник, який запропонує оформити «стосунки» офіційно.

Загальна статистика

Різниця між віртуальними і реальними кредитами — це різниця між 5% і 60% відсотками ринків. Основна проблема полягає у відсутності тісного контакту між роздрібним продавцем і банком, а також відсутність достатнього досвіду для віддаленої продажу кредитних продуктів. Найбільш поширеним є використання кредитних карт — ПриватБанк дозволяє платити за товар частинами, придбавши його за допомогою «Універсальної» кредитної карти. Віртуальним стає і сам процес оформлення покупки — раніше клієнтові доводилося йти до відділення банку і підписувати документи, сьогодні така практика йде на другий план.

В цілому, показники онлайн-кредитування позитивні — в цьому сегменті менше прострочень і «мертвих» грошей, які неможливо повернути. В цілому, 2,5 млн. разів протягом року українці користувалися можливістю онлайн-замовлення кредитних коштів — готівка змогли отримати тільки 4% заявників, кредитні карти 15% користувачів, користувальницькі кредити дісталися кожному третьому позичальникові. Сума не перевищувала 16 тис. гривень у кожному випадку — більшість клієнтів представляють Південну і Східну Україну. Половина з них перебуває у віці від 23 до 32 років, 60% становлять чоловіки, 40% — жінки. Приватні підприємці складають лише 7% від загальної кількості.

Rocket Кредит

Нова компанія на українському ринку віртуальних магазинів допоможе купувати товари там, де не вистачає грошей і немає можливості придбати товар в розстрочку. Людина вибирає товар і бачить всі можливі кредитні варіанти — терміни, відсотки, комісії, переплати. Через 20 хвилин після оформлення заявки клієнт зможе вибрати зручний для нього банк: вже сьогодні серед партнерів сервісу найбільші банки країни і сотня топових онлайн-магазинів. Механізм роботи простий — на сайті Rocket Кредитна потрібно вставити посилання на сторінку з товаром, який людина хоче купити.

Дельта Кредит

Нова програма Дельта Банку дозволяє підключити послугу онлайн-кредитування будь-якого інтернет-магазину. Це досвід унікальний для України — на пострадянському просторі він був реалізований раніше тільки банком Тінькофф Кредитні Системи. В Дельта Банку вважають, що новою послугою зможуть скористатися близько 4 млн. клієнтів — рівень позитивних результатів становить 95%. Спрощення самої процедури отримання кредитів дозволить не тільки збільшити кількість клієнтів онлайн-магазинів, збільшивши товарообіг, але і поліпшити показники самого банку, який стане асоціюватися з комфортом та сучасними технологіями.

Автокредит Онлайн

Астра Банк надає своїм клієнтам унікальний сервіс — оформлення покупки автомобіля онлайн. Варто тільки заповнити заявку на сайті банку і чекати прийняття рішення. Портал дає можливість вибрати автомобіль (всього 36 брендів), розрахувати максимальну суму кредиту і розмір щомісячних платежів.

КредитМаркет

Кредит на 12 місяців під 9,99% річних і 2,9% щомісячної комісії — саме такі умови надає компанія «Центр Фінансових Рішень» при оформленні кредитів в роздрібних мережах і власних відділеннях.

CreditOK

«Національний центр фінансування» надає можливість подати заявку онлайн — потенційний клієнт буде повідомлений про всі можливі варіанти отримання кредиту. Після телефонного дзвінка від менеджера необхідно нанести візит в одне з відділень, щоб детально ознайомитися з наданими умовами, вибрати оптимальний варіант і підписати договір.

CreditPay

60 магазинів, 12 банків — потенційний клієнт має можливість більшого вибору з широкого асортименту як товарних позицій, так і кредитних продуктів. Через 15 хвилин після відправки заявки дзвонить менеджер, який уточнює умови можливого кредитування. Для того, щоб оформити всі юридичні нюанси, необхідно відвідати відділення банку.
Ринок онлайн-кредитування розвивається — вигідних і цікавих пропозицій стає все більше. Ми будемо стежити за розвитком подій, щоб ви завжди були в курсі найсвіжіших новин.

Ссылка на основную публикацию