Переваги дострокового погашення кредиту

Дострокове погашення кредиту
Дострокове погашення кредиту

У мене є трохи більше грошей, щоб заплатити більше кредиту, ніж я плачу щомісяця. Чи можу я погасити кредит достроково? І, якщо це мені дозволено, чи повинен я це зробити?

В цілому це, вірно, чим швидше ви погасіть кредит, тим краще. Ті, хто можуть швидше виплатити борг по кредиту, виграють від зниження загальної суми процентних платежів. Однак, не завжди так просто, що чим швидше, тим краще.

Умови дострокового погашення спочатку прописані в кредитному договорі, і потрібно детально дивитися, чи буде це вигідно зробити.

 

Вигода від дострокового погашення

У більшості випадків перевага, досить ясно: погашення боргу майже завжди буде більш вигідним, ніж покласти додаткові кошти, які могли б використовувати для виплати боргу на ощадний рахунок.

Крім того, більш важливо, погасити кредитний борг, це знижує ризики і зменшує ймовірність накопичення боргів, дефолту або відсутності грошей на оплату щомісячних платежів.

 

Комісія за дострокове погашення

Комісія за дострокове погашення кредиту це плата в банк певну суму за можливість погасити кредит достроково. Чим раніше відбувається погашення боргу, чим вище буде штраф на даному етапі.

Дуже важливо, щоб ви ретельно перевірили умови і зробили точні розрахунки, перш ніж вирішити, чи варто це робити чи ні.

 

Дострокове погашення без комісії

На сьогоднішній день більшість банків України пропонують кредиту без плати за дострокове погашення. Тому при подачі заявки на кредит, може, варто вибрати тарифний план без цих комісій, якщо ви відчуваєте, що ви в змозі погасити борг достроково.

Ссылка на основную публикацию