ПУМБ Банк — кредит готівкою

ПУМБ Банк - кредит готівкоюПерший Український Мееждународный банк (ПУМБ банк) є одним з найбільших банків України, який входить в ТОП-10 кращих і найбільших банків країни. ПУМБ банк працює на Українському ринку надання фінансових і банківських послуг вже протягом 25 років. За весь період свого існування ПУМБ банку довірили свої гроші близько 2,5 мільйонів громадян України.

Взяти кредит готівкою в ПУМБ банку можна за цим посиланням

Одним з пріоритетних напрямків, в якому працює банк ПУМБ, є кредитування готівкою. ПУМБ банк успішно реалізує програму готівкового кредитування через мережу своїх відділень, яких на даний момент становить близько 1000 точок продажу кредитних продуктів, які розміщені майже в усіх містах і селищах країни. Кредитні програми від ПУМБ банку є одними з найвигідніших на Українському ринку кредитування.

ПУМБ банк: умови кредитування та вимоги до позичальника

  • Вік позичальника — від 23 років
  • Працевлаштування позичальника — офіційне працевлаштування, пенсіонери та ФОП СПД
  • Мета кредитування — на будь-які цілі, крім перекредитування
  • Сума наданого кредиту — до 200 000 грн, до 50 000 без довідки про доходи
  • Документи для оформлення: Паспорт і ІПН
  • Строк кредитування — до 36 місяців

Основною перевагою кредитування від банку ПУМБ є той факт, що кредит видається лише за 1 годину, це можливо за рахунок спеціальної програми прискореної перевірки клієнтів на предмет видачі йому кредиту. Після погодження видачі Вам кредиту готівкою, Ви підписуєте договір і тут же в касі відділення отримуєте узгоджену суму кредиту готівкою.

Повернення та погашення кредиту банку ПУМБ можливе багатьма способами, для цього ПУМБ банк дає можливість своїм клієнтам оплатити кредит через інтернет-банкінг, в банкоматах, терміналах та через відділення інших банків (попередньо взявши реквізити оплати).

Ссылка на основную публикацию