Що говорити, щоб дали кредит

Якщо ви вирішили оформити кредит в банку, ви звертаєтеся до відділення і чекаєте, що все пройде оперативно й успішно. Однак буває, що в кредиті вам відмовляють, не дивлячись на бездоганну кредитну історію. Що можна зробити, якщо вам терміново потрібні гроші і ви хочете безпроблемно отримати кредит?

Що слід врахувати і говорити при подачі заявки?

Прийшовши до відділення, необхідно знати, що достатній дохід і хороша кредитна репутація — це ще не все! При оформленні кредиту важливо пам’ятати про людський фактор, адже заявку на отримання грошових коштів проводить оператор. Тому на нього необхідно справити приємне враження, щоб підписання кредитного договору пройшло гладко.

Ви повинні бути пристойно одягнені, щоб у фахівця ніщо не викликало підозр. Пам’ятайте, якщо двірник прийде в шикарному костюмі, йому не оформлять кредит, і з точністю навпаки.

Також не надягайте чужі речі, особливо, якщо вони вам не за розміром. Банківські фахівці працюють з великою кількістю клієнтів і мають величезний досвід. Помітити таку деталь не складно, а ось потрапити в списки служби безпеки не найприємніше.

Згідно з правилами служби безпеки мікропозики не видаються клієнтам, від яких чути запах алкоголю. Тому не потрібно йти до відділення банку після вечірнього бенкету або під час заходу. Ви ризикуєте потрапити в чорний список.

Про що можна говорити з банківським фахівцем? Що краще не говорити?

Для фахівців, які оформляють кредити, проводять психологічні семінари, де вчать визначати шахраїв та осіб з низькою платоспроможністю.

Дізнавшись про це, не потрібно занадто переживати. Щоб у співробітника банку було гарне враження, потрібно лише вести себе природно. Невелике занепокоєння — це нормально.

Перед походом в банк підготуйте всі необхідні документи і довідки. Найчастіше вам буде потрібно номери телефонів родичів або співробітників, стаціонарний домашній телефон, координати компанії, в якій працюєте.

При оформленні кредиту у фахівця буде ряд питань, на які необхідно буде дати переконливі відповіді. Давайте відповіді впевнено і без обурення. Питання можуть бути самого різного характеру: яким транспортом ви добираєтеся до місця роботи, який магазин знаходиться поруч з вашим будинком, чим займається ваша організація і скільки в ній співробітників.

Дані питання — чи не допитливість фахівця, а просте з’ясування правдивості поданої інформації щодо місця роботи і проживання.

Точна і правдива інформація — запорука для прийняття позитивного рішення по кредиту. Однак в деяких моментах можна проявити винахідливість.

Наприклад, служба безпеки і кредитна програма не може простежити, скільки ви отримуєте додаткового доходу. У заявці ви можете сумарно вказати дохід ваш і вашої дружини (чоловіка). По суті, цю суму грошей ви маєте в родині. А чим вищий дохід, тим більша ймовірність отримання кредиту.

Якщо ви не орендуєте квартиру, а проживаєте з родичами, то можете вказати, що житло особисте.

Якщо у вас є кредити в інших банках, то при можливості не згадуйте про них. Однак, якщо співробітник банку спитає, чи не намагайтеся розповісти все. Перевіряти інформацію він не стане, тому відповідайте строго на поставлене запитання без додаткових уточнень.

Пам’ятайте, що всі заявки на кредит відправляються на обробку програмою. Якщо до вас немає ніяких претензій, то відповідь на заявку прийде протягом декількох хвилин. Якщо помічені будь-які неточності, то заявку додатково перевіряє служба безпеки. Вони можуть набрати будь-який вказаний номер телефону і уточнити подану інформацію. Тому заздалегідь попередьте своїх рідних і співробітників, що хочете взяти кредит.

Зробимо невеликий підсумок: правдивість, спокій і впевненість — фактори, що впливають на оформлення кредиту. Після отримання кредитних коштів не забувайте вчасно його оплачувати — шахрайство переслідується законом.

Ссылка на основную публикацию