Що краще лізинг або кредит для покупки машини?

Кредит для покупки машини
Кредит для покупки машини

Розберемося в поняттях

За останні роки автокредит став дуже популярною річчю. Але єдина це можливість придбати машину, якщо людина не може вкласти гроші відразу? Давайте ж розберемося, що ще можна зробити і нарешті сісти за кермо. Що таке лізинг? Для багатьох це незрозуміле, вперше почуте слово. Звичайно, воно знайоме юридичним особам, а от фізичні залишаються в невіданні. Лізинг — це придбання машини в розстрочку, для бажаючих заощадити або для тих, кому банк відмовив у кредиті. Авто в даному випадку залишається у продавця.

 

Лізинг чи кредит?

Враховуючи, що при лізингу покупець має можливість вносити не більше 30% від усієї суми, клієнт, якщо має бажання, може заощадити ще на самому початку договору. Такий вид розстрочки також дає значні переваги при відшкодуванні податків. Їх можна зарахувати на витрати зручних вам платежів, які стосуються виконання договору при лізингу. Великим плюсом є і те, що до витрат має відношення обслуговування авто. Також, покупка автомобіля в лізинг не вимагає від вас оплачувати податок на майно.

Володіти машиною ви будете тільки по закінченню контракту, який зазвичай триває приблизно 2-3 роки. Далі клієнт переводить оформлення автомобіля собі на баланс за залишковою вартістю.

 

Що вигідніше?

Автокредит в чому поступається лізингу. Вагома перевага другого в тому, що у клієнта, згідно з договором, є можливість в будь-який момент поміняти автомобіль на інший або навіть повернути його, якщо зросли вимоги. Лізинг — це фінансова арена і саме з цього подібна операція можлива, було б бажання.

Якщо ви хочете, щоб надалі машина стала вашою, радимо поговорити з лізинговою компанією про виплати щомісяця, вносячи більший розмір суми, ніж того вимагає договір. За допомогою цього, по закінченню дії договору, вам буде набагато простіше придбати автомобіль за залишковою ціною.

Ссылка на основную публикацию