Що робити, якщо повис кредит, а працювати не виходить?

Що робити, якщо нема чим платити кредит
Що робити, якщо нема чим платити кредит

Що робити, якщо нема чим платити?

У житті всяке буває, і такий випадок — теж не рідкість. Насамперед, не потрібно панікувати, робити необдумані вчинки (наприклад, ховатися від банку). Подумайте добре, де можна отримати хороший дохід, як зменшити витрати, порахуйте всі цифри і спробуйте звернутися до банку з проханням реструктуризації боргу. Що означає вашу можливість переглянути умови договору (відсотки, строки). Будьте чесні в розмовах з банком, скажіть прямо, що платити ви хочете, але просто нічим (підтвердіть це документально). Пам’ятайте, що поки ви не відмовляєтеся від бажання платити, закон повністю на вашому боці, і залякування з боку банку — лише спроба домогтися бажаного. Навіть якщо справа дійде до суду, то і тут нічого нового не відбудеться, правда буде на вашому боці.

Іноді, в таких випадках виникають проблеми з колекторами. Якщо не можете протистояти їм самостійно, ви можете залучити до цього антиколекторські фірми (і такі теж вже є). Фахівці зроблять детальний аналіз вашої ситуації, підкажуть грамотний вихід з неї, допоможуть вирішити питання з можливим позовом до суду і т. Д. Інший момент — їм теж необхідно платити, а якщо у вас немає грошей на кредит, то й на антиколектора навряд чи знайдеться .

 

Як вирішити питання з роботою?

Є й інший важливий момент у складній ситуації з кредитом. Як би ви не старалися, а кращим варіантом вирішення проблеми — придбання доходів, іншими словами, робота. Найчастіше, люди, які зовсім не можуть платити по кредиту, стикаються з цим через втрату роботи. Тому, якщо ви один з них, ваша перша мета — знайти нову роботу. Які б борги і кредити на вас не висіли, скільки б часу це не займали це в ваших думках, до пошуку роботу треба підійти відповідально. Багато кидаються у вир з головою, погоджуються на що доведеться і потім лише посилюють своє становище. Уважно вивчайте компанії, які пропонують вам працевлаштування, вивчайте ринок праці, і головне — користуйтеся конкретними прикладами своїх друзів, які вже влаштувалися. З чим вони стикалися і як знайшли свою професію? Перевіряйте також шукані вакансії через інші джерела (інтернет, газети), вивчайте відгуки та пропозиції інших людей.

Ссылка на основную публикацию