Що робити, якщо вимагають погасити неіснуючий кредит?

Вимагають погасити  кредит
Вимагають погасити кредит

У чому ж причина?

На превеликий жаль, у сучасному світі розвелося багато шахраїв. Багато людей, які намагаються вкрасти, здерти гроші або навіть вимагають погасити неіснуючий кредит. Зараз подібні ситуації — не рідкість. Банки все частіше висувають вимоги по оплаті кредиту особам, які знати не знали кому і що вони «повинні». Не йдіть на поступки, не думайте погашати чужий борг в надії, що від вас відстануть. Це незаконно, а відповідно має бути покаране.

 

Що ж робити? Як захистити себе?

Варіант №1: ви можете вдатися до суднових розглядом, а саме подати заяву з проханням визнати даний договір недійсним. У разі арешту майна заявити про його зняття. Документа про втрату паспорта або факту затримання на момент укладення кредитного договору буде більш ніж достатньо. Рішення суду, без сумнівів, буде на вашу користь

Варіант №2: подати заперечення на позов банку, попередньо ознайомившись з матеріалами судової справи. Це допоможе вам вникнути в ситуацію і зрозуміти, що визнавати договір недійсним не потрібно, так як він не укладався банком і фізичною особою.

Варіант №3: найпоширеніший варіант — подача заяви в прокуратуру з обвинуваченням про підробку документів. Або ж з обвинуваченням про шахрайство з фінансовими ресурсами. В цей же час направте позов до суду.

Дуже часто фінансові установи таким чином намагаються діяти на певну аудиторію. Вони шукають слабких. Ми не можемо бути застережені від цього, але ті, хто знає як з цим впоратися, автоматично стають підготовленими. Нічого не бійтеся і знайте, що правда переможе. Інша справа, що вам доведеться з цим повозитися, витратити час і нерви, а також самостійно оплачувати витрати на позов, який у разі виграшного справи вам обов’язково повернуть.

Ссылка на основную публикацию