Що таке мета кредиту

Ціль кредиту
Ціль кредиту

«Мета кредиту» це термін, використовуваний для опису основних причин того, чому заявник прагне отримати фінансування. Визначення мети для отримання кредиту часто впливає на умови, які запропонують вам банки, і навіть може грати роль в розмірі процентних ставок. Мета кредиту має безпосередній вплив на процес отримання іпотеки або кредитів для бізнесу, які пов’язані з конкретними видами підприємницької діяльності.

 

Чому банк вимагає вказати мету кредиту

Одна з причин того, що мета кредиту так важлива для кредиторів, є те, що визначення причин для фінансування допомагає отримати важливу інформацію, яка допомагає в оцінці ризику. Оскільки рівень ризику має пряме на схвалення кредиту і твердження процентної ставки, банк в змозі захистити свої інтереси з більшою ефективністю. Наприклад, коли метою кредиту є придбання нерухомого майна, кредитор може оцінити, чи є достатні підстави вважати, що боржник зможе погасити кредит відповідно до умов.

 

Вигода з мети кредиту

Позичальники теж можуть отримати вигоду з мети кредиту. Це відбувається тому, що вказавши мета позики можна отримати більш низьку процентну ставку протягом всього терміну кредит і більш вигідні умови погашення. Якщо припустити, що позичальник може надати інформацію, яка переконає кредиторів, що борг буде погашений в повному обсязі, наприклад, позичальник може надати заставу, банк зможе врегулювати заборгованість в разі, якщо боржник буде не в змозі погашати цей борг. Це забезпечить найбільш вигідні умови кредитування.

Мета кредиту важлива для будь-якого типу кредитування, починаючи від іпотечних кредитів, автокредитів і навіть кредитів на розвиток бізнесу. У кожному разі, з зазначенням подробиць про цільове використання надходжень від кредиту, це може вплинути на суму, яку банк готовий видати, річну відсоткову ставку, і навіть умови, які будуть визначати тривалість позики.

Ссылка на основную публикацию