Швидкий кредит у банку

Кредит у банку швидко
Швидкий кредит у банку

Головні переваги швидкого кредиту полягають у швидкості оформлення і мінімальному пакеті документів, які необхідні позичальникові при зверненні в банк. Але варто зазначити, що у експрес кредитів досить високі процентні ставки, які значно відрізняються від відсотків по стандартному споживчому кредиту і досить часто стає головною причиною відмови від використання цього кредитного продукту. Незважаючи на це, величезна кількість людей користуються даними пропозиціями. Існують певні вимоги невідповідність, яким не дозволить оформити позичальникові швидкий кредит у банку. Позичальник не зможе оформити грошові кошти в кредит якщо не має українського громадянства і постійної прописки в тому регіоні, де оформляється угода. Потенційному клієнтові, щоб звертатися в банк за експрес кредитом має бути більше двадцяти одного року і не більше шістдесяти п’яти років. Звичайно, наявність загальногромадянського паспорта України обов’язково, більше того, намагаючись застрахуватися від різних шахраїв банківські установи вимагають додаткові документи, за допомогою яких можна підтвердити особистість.

У пакет документів необхідних для оформлення кредиту наявність довідки про доходи є не обов’язковим для деяких банківських установ. Але оформляючи швидкий кредит у банку всього за двома документами багато фінансових організацій надають грошові кошти в кредит під дуже високий відсоток, а сума становить не більше ста п’ятдесяти тисяч рублів. Пояснюється це тим, що банківська установа бажає застрахувати себе від можливих втрат грошових коштів.

Заява на оформлення експрес кредиту розглядається у банківській установі дуже швидко, так само оперативно перевіряється вся представлена ​​інформація і приймається рішення. Дуже важливо при оформленні експрес кредиту мати позитивну кредитну історію і відсутність поточної заборгованості. При позитивному рішенні позичальник повинен уважно прочитати складений кредитний договір і виключити з нього всі непотрібні пункти, за які доводиться переплачувати занадто багато. Після підписання договору позичальник отримує його копію, графік платежів і грошові кошти, які можуть бути переведені на особистий рахунок у банку позичальника, а також видані готівкою або переведені на кредитну карту.

Ссылка на основную публикацию