Ставка по позиках

Ставка по позиках
Ставка по позиках

Ставка по позиках — це так званий відсоток, який нам доводиться переплачувати за те, що користуємося грошима фінансової організації. Ставка за позиками в кожній компанії досконала різна, і навіть не в різних компаніях, а може бути різною в різних кредитних програмах однієї організації (залежно від умов надання грошей). Але ставка за відсотками залежить і ще від декількох причин. Одна з них, це тривалість терміну кредитування, чим він менший, тим по ідеї відсоток повинен бути менше, так як ризики для банку в цьому випадку зменшуються. Так само немаленьку роль у визначенні ставки за позиками грає ваша кредитна історія.

Зрозуміло якщо ви добросовісний позичальник з відмінною кредитною історією, то до вас буде більше довіри ніж до людини, чия кредитна історія вже зіпсована.

Ставка за позиками в МФО і в банках

Ставка по позиках так само ще залежить від типу кредитування, так як позики так же бувають абсолютно різних видів. Наприклад якщо людина бере грошовий позику в мікрофінансової організації, то зрозуміло сума буде видаватися на маленький термін. У МФО із за того що гроші видаються моментально і умови дуже комфортні дуже висока ставка по позиках. Приміром бувають такі позики, коли ставка по позиках видається під 2% в день.

Якщо брати позику в банку приміром на рік, то зрозуміло такої величезної ставки за позиками вже не буде, і можна буде отримати вже під більш вигідні відсотки.

Процентна ставка по позиці і як її оформити

Отже, для того що б процентна ставка по позиці була максимально вигідна, слід її ретельно вибрати. Так що читайте далі і ви зрозумієте як це зробити.

Процентну ставку за позиками краще всього вибирати шляхом порівняння різних фінансових компаній, банків та МФО. Для того що б подивитися повний список кредитних пропозицій ви можете натиснути на нашому сайті кнопку «оформити заявку». Коли ви це зробите перед вами відкриється рясний список компаній, що надає позики через інтернет.

Далі вам не потрібно абсолютно нікуди не потрібно. Просто читайте умови, і вам не складе труднощів знайти процентну ставку, яка буде вигідна як для вас, так і для банку. Ну а що б оформити сам займ, можна натиснути на назву банку, і ви перейдете до заповнення заявки.

Спасибі що були з нами. Якщо якісь питання з приводу процентної ставки по позиках у вас ще залишилися, задавайте їх у коментарях. До побачення і всього доброго!

Ссылка на основную публикацию