Терміновий займ без всяких передоплат

Терміновий займ без всяких передоплат
Терміновий займ без всяких передоплат

Приватні позики досить привабливі для простого обивателя, особливо для тих, кому не вдалося отримати позику в банку. Такий кредит вважається ідеальним рішенням для тих, кому кошти необхідні дуже терміново (наприклад, не вистачає до зарплати), у кого немає необхідних документів (довідки про доходи, наприклад) і т. Д. Частина кредити видають дуже швидко, найчастіше практично всім підряд (потрібен лише паспорт та мінімальний вік), а також не дивляться на банківську історію. Вам видають позики без передоплат, без першого внеску та поручителів.

 

Коли буде корисний такий займ?

Такий займ стане в нагоді, якщо гроші потрібні дуже терміново і прямо зараз. Також приватні кредити пропонують на стартовий розвиток бізнесу, інвестиційні проекти та іншу діяльністю, на яку потрібно стартовий капітал. Приватні кредитори також вказують, що подібний кредит підійде тим, хто отримує «тіньову» зарплату, яка не відображається офіційно. Але, як відомо, ніхто не стане просто так давати невідомому клієнту гроші, особливо, якщо мова йде про великі суми. Саме тому приватний кредит чреватий великими витратами та іншим рядом негативних моментів.

 

У чому небезпека термінових позик?

Щоб компенсувати ризик від неповернення коштів за таким кредитом (ризик досить великий, адже про клієнта мало що відомо, його толком не перевіряють, він може запросто зникнути), приватні кредитори часто встановлюють неймовірно великі відсотки по кредиту. Якщо стандартна для банку ставка по кредиту може становити, скажімо, 20%, то сума відсотків у приватної організації нічим не обмежена і може доходити хоч до 300% відсотків на рік. Таким чином, навіть якщо ви берете мінімальну суму на кілька тижнів, ви вже ризикуєте заплатити в два рази більше, ніж брали. Серед приватних фірм вельми немало шахраїв, які свідомо складають підроблені договори примушуючи клієнта переплачувати набагато більше, ніж обумовлювалося спочатку. Справа може бути в прихованих процентних ставках і комісійних, про які зазначається в договорі «дуже дрібним шрифтом». Приватні кредитори вельми суворі до неплатникам і часто користуються послугами колекторських фірм. Таким чином, варто вам хоч трохи прострочити — варто відразу чекати дзвінка колектора. Найбільш непорядні колекторські фірми можуть навіть використовувати чинник залякування, аж до приїзду за адресою проживання боржника. Тому, до приватних кредитодавця слід звертатися тільки в самому безвихідному випадку, а бажано уникнути послуг даних організацій і звернутися до надійних, найкраще — знайомим або близьким людям.

Ссылка на основную публикацию