Терміновий займ грошей під відсотки: у кого взяти?

Терміновий займ грошей під відсотки: у кого взяти?
Терміновий займ грошей під відсотки: у кого взяти?

В даний час банки пропонують безліч варіантів кредитних програм. Це і кредитні карти, і терміновий позику, і кредити на невідкладні потреби, і різні спеціальні пропозиції для постійних і перевірених клієнтів. Більшість даних програм насправді можуть зацікавити цільових споживачів. Однак не кожному клієнту, що прийшов в банк з метою взяти терміновий позику, вдається отримати кредит. Існує ризик відмови зважаючи різних причин. До цього потрібно бути готовим і важливо знати, де можна отримати гроші в борг, якщо банк відмовив.

Де брати терміновий позику під відсотки: у банку або не в банку?

Найчастіше люди, яким необхідно отримати в борг певну суму, звертаються в банк. Споживач довіряє банку і, насамперед, звертається до нього. Якщо у вас гарна кредитна історія, ви маєте постійну роботу і стабільний дохід, можете по необхідності представити заставу або поручителя, то, швидше за все, банк погодиться видати вам терміновий позику під відсотки. Серед жителів України найбільшою довірою користується Приватбанк, Райфайзен банк, Ощадбанк та інші.

Якщо ж ви не хочете співпрацювати з банком, то можете спробувати отримати терміновий позику онлайн. На просторах інтернету і в реальному житті можна зустріти безліч оголошень, автори яких пропонують свою допомогу в отриманні кредиту. Умови можуть бути дуже привабливими, але не варто відразу всьому довіряти. Варто зателефонувати або звернутися особисто до автора такого оголошення, як відразу ж стає зрозуміло, що відсотки за послуги неймовірно високі. Крім цього, за користування подібного кредиту клієнту доведеться виплачувати ще й банківські відсотки. Так що розглядати подібні пропозиції можна тільки у вкрай безвихідній ситуації, коли необхідно отримати позику грошей під відсотки терміново, а у родичів або в банку це зробити не виходить.

По можливості потрібно підключити до справи кваліфікованого юриста, який допоможе знайти можливі «підводні камені».

 

Що робити, якщо банк відмовив?

Якщо обраний банк відмовляє у видачі кредиту, а умови, пропоновані приватними кредиторами, не підходять, то найпростіше оформити заявку на отримання позики через інтернет. Це дуже зручний спосіб, який дозволяє заощадити сили і час. Приміром, на даному сайті можна заповнити анкету, яка буде відправлена відразу в кілька різних організацій, що істотно збільшує шанси на отримання кредиту.

Отримання кредиту через інтернет — це відмінна можливість вирішити свою складну фінансову ситуацію з найменшими втратами. Найголовніше, як і у випадку отримання кредиту в простому банку, вчасно платити за рахунками. В іншому випадку до вас будуть застосовуватися штрафні санкції, в результаті чого сума до виплати додатково збільшиться.

Оформити терміновий позику онлайн дуже просто. Зазвичай потрібно вказати лише паспортні дані, після чого гроші будуть зараховані на будь-який рахунок (як банківський, так і в одній з популярних платіжних систем), наданий клієнтом.

Ссылка на основную публикацию