Всі банки відмовляють у кредиті, що робити?

Банки відмовляють у кредиті
Банки відмовляють у кредиті

Чому це трапляється?

Терміново потрібні гроші, а банк відмовив у кредиті? Цьому завжди є розумне пояснення. Пропонуємо розглянути вам 4 варіанти різновиди причин відмови, а також варіант боротьби з ними.

 

Перша причина

Кожен з тих, хто хоч раз брав кредити в банку, знають що ж таке скоринг. За допомогою тесту, в якому вам будуть задані питання різного ступеня хитрощі і складності, банк буде вирішувати підходите ви чи ні. І навіть якщо ви вважаєте, що в подібній анкеті все заповнено добре, а банк відмовив вам у кредиті, довести що-небудь ви не зможете, адже сперечатися з машиною — справа безглузде. Що ж робити? Можливо, справа лише в тому, що банк невірно розшифрував ваш рід діяльності, вашу професію. У такому випадку ви можете звернутися в будь-який інший банк.

 

Друга причина

Якщо у вас присутній перекредитування, банк навряд чи зважиться дати вам у борг. Але якщо сума платежів за такими кредитами невелика, це не відбудеться. Звичайно, ви можете спробувати приховати вашу обстановку, але часто серйозні установи співпрацюють з бюро кредитних історій, так що правда може легко спливти назовні. Що робити? Варіантів вирішення ситуації, що склалася не так багато. До них відноситься тимчасова відстрочка кредиту і погашення старих боргів, або ж збільшення свого доходу. Правда, все це швидко не вирішиться.

 

Третя причина

допустили давним-давно. Що робити? Можливо багато чого! І знайти вихід з цієї ситуації теж. Якщо ваша прострочення не була тривалою, пред’явивши документацію із зазначенням її причини (звільнення на роботі, виписка з соц. Служб і так далі), ви зможете виправити свою кредитну історію. Також спробуйте оформити кредит на невеликий термін і, звичайно ж, на невелику суму.

 

Четверта причина

До причин відмови в кредитуванні також відноситься неправдива інформація. Найчастіше банки ретельно перевіряють майбутніх клієнтів, а відповідно дізнатися про обман не складе труднощів. Що робити? Відповідь одна: не брехати. Якщо є проблеми з офіційним працевлаштуванням, ви можете принести підтвердження на доходи «зі сторони». Приміром банк приймає документи про покупку майна, виписки про наявність депозиту або навіть позитивну кредитну історію.

Ссылка на основную публикацию