Взяти кредит готівкою в Одесі: де і на яких умовах?

Взяти кредит готівкою в Одесі
Взяти кредит готівкою в Одесі

Якщо необхідно отримати в місті Одеса невелику суму в кредит готівкою, можна скористатися спеціальними експрес-кредитами. Головною перевагою є швидкість оформлення і мінімум документів. При цьому недоліком виступає висока процентна ставка.

Якщо ж необхідно отримати велику суму в кредит на кілька років, необхідно підготується до того, що буде потрібно великий пакет документів. Крім того, банку необхідно кілька днів для того, щоб проаналізувати платоспроможність позичальника і прийняти рішення про задоволення заявки. Щорічна вартість кредиту, оформленого на тривалий термін нижче, ніж в експрес-кредитів, однак враховуючи те, що сума буде повертатися кілька років, переплата виходить значна.

Кредит готівкою Одеса можна отримати на вигідних умовах, маючи позитивну кредитну історію і при наданні всіх необхідних документів, які підтверджують стабільність фінансового становища позичальника. У такому випадку умови кредитування будуть більш вигідними і ставка нижче, оскільки банку практично немає чого страхуватися від ситуації неповернення коштів.

У ситуації, якщо позичальник не може надати дані про стабільне фінансове становище, кредит можна отримати або під вищі відсотки, або під заставу майна, або з наданням поручителя. Застава буде також необхідний, якщо оформляється кредит готівкою на велику суму.

У багатьох установах сума кредиту без документів про фінансовий стан позичальника, не перевищує 20000 грн. Оформляючи кредит без довідки про доходи Одеса, слід проаналізувати різні програми кредитування. Багато кредитні центри дозволяють оформити заявку на отримання позики онлайн. Вони працюють з різними банками і виступають посередниками в сфері фінансових послуг.

Документ, що підтверджує рівень доходів не обов’язковий при відкритті кредитної карти. Карту в Альфа-банку можна оформити на суму до 75 000 грн без додаткової плати за оформлення карти. Пільговий період встановлений 55 днів. Альфа-банк також пропонує програму оформлення кредиту до 200 000 грн. готівкою. Кредит оформляється за 1 год. Пакет документів мінімальний. Поручителі і застава при оформленні кредиту не обов’язкова умова. Термін кредитування не перевищує 60 міс.

Кредит до 100 000 грн можна отримати в банку Михайлівський. Обов’язкові вимоги до поручителів та заставі не висуваються. Термін кредиту не перевищує 48 міс. Кредит оформляється під 0,01% річних з комісією від 1,9% на місяць. Обмеження за віком до 65 років.

Нижче представлені умови за найпопулярнішими кредитами в Одесі та області:

Банк Сума кредита Ставка Термін кредитування
ВТБ-Банк 50-250 тысяч грн. від 30% річних до 60 міс.
Альфа-Банк 20-200 тысяч грн. від 27,72 % рік до 60 міс.
Райфайзен Банк Аваль 50-100 тысяч грн. від 39% річних до 60 міс.
УкрСибБанк 1000-20 000 грн. від 35,90% рік до 24 міс.
ДельтаБанк, програма «Нова
Готівочка»
500-50 000 грн. від 78% річних до 50 міс.
ДельтаБанк, програма «Кредит
під залог»
25-500 тысяч грн. від 25,10% рік до 84 міс.
Російський Стандарт 1000-50 000 грн. від 47,89% рік до 36 міс.

Гроші готівкою в кредит видають всі банківські установи. Однак слід вибирати установу з гарною репутацією і працююче не один рік. Оскільки економічна ситуація нестабільна, вартість кредитів постійно змінюється, як і змінюються умови. Оформляючи кредит необхідно дуже уважно читати договір, щоб убезпечити себе від виникнення проблем з поверненням кредиту. У договорі повинні бути вказані всі умови зміні вартості кредиту, особливо якщо він видається на тривалий період.

Вибираючи банк, слід вивчити умови кредитування для різних груп людей, оскільки для працюючих, безробітних і пенсіонерів вони будуть різними. Вибирати кредитну програму слід виходячи з таких параметрів, як процентна ставка, сума переплати і термін кредитування. Можна, скориставшись спеціальними онлайн-сервісами, порівняти умови надання кредитів по багатьом банкам.

Ссылка на основную публикацию