Взяти позику MoneyVeo

MoneyVeo онлайн заявка
MoneyVeo онлайн заявка

З ситуацією, коли виникає необхідність у терміновому позику, може зіткнутися кожен з нас. Moneyveo — відносно новий сервіс, покликаний вирішити цю проблему. Приємна особливість сервісу — цілодобова робота, що дозволяє звертатися в компанію в будь-який необхідний момент.

Зручно, швидко, конфіденційно

Основні переваги та особливості:

 • гроші надходять прямо на банківську картку клієнта;
 • оформлення відбувається в режимі онлайн без особистої присутності;
 • швидке рішення про видачу кредиту за 15 хвилин;
 • прозорі умови отримання кредиту без довідок;
 • високий відсоток видачі кредиту.

Це вельми зручний сервіс, який видає невеликі кредити в короткі терміни і абсолютно прозорим способом. Максимальний займ, наданий Moneyveo — 5 000 гривень. Якщо це початкове звернення, то сума дорівнює всього двом тисячам. Що стосується термінів, то максимальний — 30 днів. Все, що потрібно для отримання кредиту — банківська карта і доступ в Інтернет. Автоматична система прийняття рішень реагує на замовлення практично миттєво (крайній термін — два-три хвилини). Якщо відповідь сервісу позитивний — перевіряйте, гроші вже на зазначеній вами карті. В середньому очікування надходження триває до чверті години. Якщо ж відповідь негативна — не поспішайте залишати сервіс. Здійсніть ще одну спробу через кілька годин. Цілком можливо, відповідь буде кардинально іншим.

Прозора система позики Moneyveo обскакала, мабуть, навіть всі великі банки. З перших хвилин «співпраці» ви побачите інформацію про терміни повернення позики та сумі комісії. При сумлінному виконанні всіх умов кредиту ви можете не турбуватися, що вас попросять «переплатити». У разі раннього повернення позики у клієнта буде можливість оплатити відсотки лише за той час, коли ви користувалися грошима. Переглянути всі тонкощі платежу вам вдасться через Особистий Кабінет. Незважаючи на відносну молодість сервісу Moneyveo турбуватися про своє ім’я та репутації. Можете бути впевнені в його чесності та конфіденційності всієї інформації про угоду. Треті особи ніколи не дізнаються про ваше позику, суму та інших аспектах угоди.

Процедура отримання позики

 1. Перейдіть за ПОСИЛАННЯМ на сторінку оформлення заявки
 2. Оберіть спочатку суму і термін мікрокредиту
 3. Заповніть заявку і переведіть одну гривню на рахунок компанії (це буде автоматично за вашої згоди і потім повернуто ж: операція потрібна, щоб сервіс точно знав, що це ваша картка)
 4. І вже протягом 15 хв. у вас буде готове рішення, і гроші прийдуть на вашу банківську карту.

Умови надання позики:

 • Українське громадянство. Вік від 18 до 65 років;
 • наявність банківської картки будь-якого банку України;
 • номер мобільного телефону будь-якого українського оператора.

Суму і термін, на які хочете отримати гроші, ви вказуєте самостійно — використовуючи бігунки на головній сторінці. Повторний займ вимагатиме у вас близько двох хвилин. З черговою процедурою ваш рейтинг буде зростати, а сума максимального позики збільшуватися аж до 5 000. Після оформлення заявки протягом 15 хвилин на вашу електронну адресу або мобільний телефон (у вигляді смс) прийде рішення сервісу. Щоб переконатися, що вказаною картою володієте саме ви, сервіс заблокує якусь суму до однієї гривні. Вам буде потрібно її вказати. Дізнатися про блокування можна трьома способами — за допомогою смс з банку (якщо у вас налаштована ця функція), задіявши інтернет-банкінг або зателефонувавши на гарячу лінію. Після вказівки суми, вона буде розблокована.

Після позитивної відповіді з сервісу вам залишиться «погодитися з умовами позики». Для цього пройдіть по посиланню, яке буде вказана в електронному листі. Після закінчення процедури бажана вами сума надійде на карту. Втім, іноді «фінальний» етап процедури займає більш тривалий час. Все залежить від регламенту і швидкості роботи вашого банку. Щоб дізнатися приблизний час, можна буде звернутися в службу підтримки.

Як збільшити шанси на отримання позики:

 • Якщо Ви отримали відмову, зайдіть в особистий кабінет і перевірте правильність заповнення анкети. Чи не переплутали місцями такі параметри, як прізвище, ім’я, по батькові, дата народження і дата видачі паспорта, чи не помилилися цифрами в ІПН. Перевірте, чи всю інформацію Ви вказали в своєму профілі — місце роботи, доходи / витрати та інше.
 • Обов’язково перевірте, чи не закінчився термін дії Вашої картки, чи не заблокована вона, а також чи дозволені по ній переклади по інтернету.
 • Зверніться в Бюро Кредитних Історій — можливо у Вас є кредити, які вже закриті, але інформація в Бюро не встигла оновитися.
 • Якщо Ви отримали кілька відмов підряд, не поспішайте подавати заявки знову. Зачекайте кілька днів, можливо за цей час система встигне оновитися і не відмовить Вам в кредиті.

Як повернути позику

Повернення позики здійснюється через Особистий Кабінет. Там ви побачите заборгованість на момент перегляду, а через вкладку «оплатити кредит» можна здійснити процедуру. Ще один спосіб — звернутися в банк. А реквізити Moneyveo вказані на офіційному сайті сервісу. В графі «призначення платежу» обов’язково вкажіть свою ПІБ, а також ІПН. В іншому випадку, сервіс не зможе ідентифікувати платіж.Moneyveo UA

Ссылка на основную публикацию