Як купити автоконфіскат в Україні та інше заставне майно банків?

Купити автоконфіскат в Україні
Купити автоконфіскат в Україні

Дуже часто громадяни, які оформляють кредит, не можуть розплатитися за своїми кредитними зобов’язаннями, і банк змушений забрати заставне майно за борги. Ясна річ, що сама нерухомість, автомобілі та будь-які інші цінні речі, які були залишені позичальником у вигляді застави по кредиту, банку не потрібні. Тому вилучене заставне майно кредитні організації, як правило, продають. Як це відбувається? І як купити автоконфіскат й інше заставне майно банків?

Що робить банк із заставним майном боржників?

Почнемо з того, що, оформляючи кредит, кожен житель нашої країни має усвідомлювати всю серйозність даної дії. Це означає, що він повинен співставляти свою реальну кредитоспроможність і враховувати всі існуючі види ризиків. Якщо ж позичальник не зміг своєчасно розплатитися за кредитом і не вжив жодних дій зі свого боку, щоб налагодити мирний діалог з банком. Він, як правило, або намагається сховатися і відмовитися оплачувати свій борг, або погодиться на співпрацю з банком і добровільно віддасть своє заставне майно банку через суд.

Увага! Конфіскувати майно і виставити його на торги банки можуть лише за рішенням суду.
В свою чергу кредитна організація зацікавлена ​​в якнайшвидшій реалізації заставного майна, тому організовує відкритий або закритий аукціон. В якості лотів на цьому аукціоні виставляється автомобільна і мототехніка, нерухомість та інше заставне майно. При цьому у багатьох банків є навіть свої відділи та інтернет-майданчики для організації аукціонного продажу.
Гроші з аукціонного продажу потім йдуть в рахунок погашення боргу позичальника. Тут варто врахувати той факт, що новий власник майна не буде мати нічого спільного з попередніми кредитними зобов’язаннями боржника. Купувати конфісковане заставне майно вигідно, так як його вартість буде набагато нижчою за ринкову. При цьому новий власник отримає на нього всі необхідні права та дозволи. Передача документів купівлі-продажу має юридичну силу і скріплюється нотаріально.

Реалізація заставного майна Райффайзен Банк Аваль

Одним з банків, у яких є інтернет-майданчики для проведення аукціону з продажу кредитних організацій є Райффайзенк Банк Аваль. Крім того, цей банк активно співпрацює з аукціонними компаніями. Так, наприклад, він активно працює з фірмою «Автомобільні аукціони». У цієї ж кредитної організації є цілий відділ і банківський підрозділ, що реалізує автомобільну і мототехніку, нерухомості та інше майно позичальників. На сайті банку є кілька розділів, присвячених даній темі:

  • пошук заставного майна;
  • онлайн заявка на купівлю майна.

Тут же можна знайти повну інформацію, що стосується заставного майна громадян, що реалізується банком через працівників виконавчої служби країни. Для подачі онлайн-заявки на покупку заставної нерухомості, автомобілів та іншої техніки та іншого майна необхідно заповнити невелику електронну форму. У ній слід вказати:

  • категорію конфіскату (нерухомість, автотранспорт, бізнес або інше);
  • тип конфіскованого майна (автомобілі, мототехніка, промислова техніка і т.д.);
  • область;
  • рік;
  • ціну;
  • з фотографією або без і т.д.

Далі залишиться натиснути на пошук і підшукати необхідно рухоме або нерухоме майно.

Є схожі відділи і розділи на сайтах таких банків, як ПриватБанк. Купити конфісковане банком авто, наприклад, можна в онлайн-салоні «privat-auto.info». Укргазбанк не тільки продає конфісковане майно, але і дозволяє своїм постійним клієнтам взяти його в кредит. Так, він видає кредити на придбання автомобілів і нерухомості, що знаходяться в заставі. Крім того, є віртуальні портали, на яких зібрано інформацію не про один, а відразу про декілька кредитних організаціях. Т.е. тут можна купити конфісковане авто або нерухомість в представлених на порталі банках (на одному сайті можна знайти конфісковане майно з ПриватБанку, з Альфа-Банку і т.д.).
Резюме: конфісковане майно можна купити як в самих банках, так і на спеціальних інтернет-майданчиках, аукціонах і т.д.

Ссылка на основную публикацию