Як не отримати відмову в кредиті?

Уникнути відмови по кредиту
Як не отримати відмову в кредиті

Для цього вам потрібно дотримуватися елементарних правил і тоді шанс отримати кредит зросте в кілька разів.

 

Що ж необхідно зробити перед тим, як подати заяву в банк?

Для початку слід скласти перелік банків, в яких ви плануєте отримати позику. Краще буде, якщо ви виберете банк, в якому ви вже кредитувалися або є клієнтом (припустимо, там у вас відкрито рахунок).

Відразу ж на сайті банку ознайомтеся з вимогами, які пред’являються до позичальника. Якщо ви не потрапляєте під які-небудь критерії, то можете не витрачати час на подачу заяви в цей банк. Хоча якщо ви в ньому є давнім клієнтом, то він може піти вам назустріч.

Там же на сайті виберете які саме продукти банку вам необхідні: кредитна карта, кредит готівкою, іпотека або автокредитування.

Вибравши кредитний продукт, подивіться список документів, які необхідні для того, щоб перевірити платоспроможність клієнта. Якщо щось вам незрозуміло, то напишіть перелік питань, які необхідно буде задати при особистому спілкуванні зі співробітником банку.

Після складання необхідних питань, можна зателефонувати в обраний банк і задати їх по телефону, а співробітники банку дадуть роз’яснення з усіх питань, пов’язаних з даним конкретним продуктом.

Перед тим як йти в банк, зберіть необхідні документи. Якщо ви оформляєте кредит з поручителем, то також потрібно зібрати документи і на поручителя.

Після того як в кредитному відділі прийняли вашу заявку, уточніть, яку саме суму ви отримаєте, адже в більшості випадку в суму кредиту входить страховка і комісії. Також обов’язково з’ясуйте строк прийняття рішення про видачу кредиту, оскільки якщо потрібна велика сума, то очікування може протривати кілька днів. Якщо вас не влаштовують будь-які умови або вам схвалюють меншу суму, то ви можете не брати кредит, який вам готові запропонувати. Ви можете подати документи в іншу установу, де умови краще.
Таким чином, можна сказати, що в оформленні кредиту немає нічого складного, необхідно лише все підготувати і вирішити, як зробити так, щоб надалі витратити якомога менше часу на відвідування банківських установ.

Ссылка на основную публикацию