Як не платити кредит законно і почати нормально жити?

Як не платити кредит законно
Як не платити кредит законно

Ваше фінансове становище значно погіршилося і вам більше нічим погашати кредит? Ви несете відповідальність за сім’ю і намагаєтеся знайти відповідь на питання «як же не платити законно»? Неоплачений борг найчастіше несе за собою певні проблеми, до яких відноситься погана кредитна історія або навіть судові розгляди. Зупинити виплату кредиту може непередбачена ситуація. Не обов’язково порушувати договір або обманювати банк, ви можете піти іншим шляхом.

 

Розмова з банком

Головне — правильно вести діалог і бути рішучим. Кредитори дуже уважні, особливо коли мова йде про відстрочку. У такому випадку ви можете спробувати

показати їм свої квитанції про сплату — це дуже цінні папери, які можуть допомогти вам. Факт, що до сьогоднішнього дня ви успішно справлялися з кредитом, може стати вагомим аргументом на шляху до вирішення даної проблеми. Здійснюйте розмову з банком особисто. Якщо ви не маєте можливість проплачувати кредит по якійсь вагомою причини — обов’язково надайте докази.

Є і ще один спосіб — процедура стягнення. Він складніше, адже процедура може проходити не тільки через переговори з кредитором, але й через суд. Суть в тому, що клієнт банку повинен довести свою неплатоспроможність, після чого і пеня, і сума боргу автоматично заморожуються. Але не забудьте захистити ваше нажите майно — кредитор може спробувати претендувати і на нього.

 

Підіб’ємо підсумок

Головне питання — чи можна не платити кредит законно? Відповідь на нього вельми неоднозначний. Можливість є, але не завжди все закінчується позитивним результатом. Щоб почати нормально жити і при цьому не платити кредит законно, необхідно вести діалог з кредиторами, пропонувати варіанти вирішення ситуації, що склалася, а не ховатися і боятися.

Ссылка на основную публикацию