Як оформити кредит готівкою

Готівковий кредит оформити
Кредит готівкою

Як оформити кредит готівкою в Україні легко і швидко ми розповімо в цій статті. Для того, що б не ходити по банках з відділення до відділення, що не відпрошуватися з роботи. Та й у досить складній економічній ситуації в країні, навіть при ідеальній кредитної історії, людини, яка хоче отримати кредит, далеко не всі банки їх зараз видають. Тому на пошуки і оформлення кредиту можна витратити не один день, та й погодьтеся, витратити час і отримати не один відмову, теж не дуже то приємно. Тому зараз, самий простий і швидкий спосіб отримання кредиту в банку, стало оформлення кредиту через Інтернет. Наш сайт відібрав банки, які пропонують кредити готівкою, подивитися список банків, умови кредитування, і оформити онлайн заявку на кредит можна тут. Та це дуже просто, достатньо заповнити не складно анкету заявку в обраний вами банк, для цього необхідно заповнити кілька рядків, тільки будьте уважні, пишіть правильну і правдиву інформацію. Для заповнення заявки візьміть: свій ІПН (довідка з ідентифікаційним кодом — номер з 10 цифр), запишіть свій мобільний телефон, і Вашу електронну скриньку (електронну скриньку в деяких банках не обов’язковий). І заповнюєте цю, не складну заявку — анкету, в якій знадобиться вказати Ваше місто проживання (або область) ваше прізвище ім’я по батькові (ПІБ), вкажіть, офіційно Ви працевлаштовані або немає (та зараз банки в основному, видають кредити тільки офіційно влаштованим, пенсіонерам, і приватним підприємцям). Так само, потрібно вказати свій вік, необхідну Вам суму кредиту і мета кредиту (це поле банки не перевіряють, тому тут можна для підвищення ймовірності видачі кредиту вказати «на ремонт» або «на покупку техніки або меблів») От і все, що вам знадобиться для оформлення заявки на кредит.

Для того, що б підвищити ймовірність позитивної відповіді, варто заздалегідь переговорити з одним зі своїх хороших знайомих, і взяти згоду на те, що б вказати його мобільний телефон, для того, що б він підтвердив вашу особистість. А так само згадайте 2 стаціонарних телефону, зазвичай 1 робітник, 2 домашній (це зараз не обов’язково, але бажано, банки знають, що багато хто давно відмовилися від не потрібних домашніх телефонів). І рішення банку про видачі кредиту може прийти Вам на мобільний телефон по СМС, або протягом години (у будні дні, в робочий час) Вам передзвонить представник банку, і задасть уточнюючі питання (тоді щось і знадобиться телефон знайомого, і два стаціонарних телефону ). А потім протягом 1-2 днів повідомить Вам відповідь про рішення банку, а так само докладно розповість про те, які Вам необхідно взяти документи, і в яке відділення банку, і в який час підійти за грошима. З документів, як правило, для отримання кредиту Вам знадобиться стандартно: паспорт, ІНН, і довідка про доходи (на не великі суми, банк може не вимагати цю довідку).

При отриманні готівки у відділенні банку будьте уважні, при підписанні кредитного договору, читайте всі пункти. Просіть працівників банку все дуже докладно Вам пояснити, і бажано взяти схему погашення кредиту роздруковану на папері і з печаткою. Уточніть, які штрафи бувають за прострочення, оскільки вони можуть бути дуже значні, і варто точно знати, до якого дня місяця необхідно внести платіж, скільки днів йде платіж, якщо, приміром, заплатити його не в касі банку, а більш зручним для Вас способом через термінал або у відділенні іншого банку.

Ссылка на основную публикацию