Як оформити кредит онлайн без довідки про доходи і відвідування банку?

Онлайн кредит без довідок
Кредит онлайн без довідки про доходи

Якщо у вас немає ні найменшого бажання їхати в банківське відділення, а потреба в отриманні кредиту стоїть дуже гостро, то кредит онлайн без довідки про доходи — це саме те, що вам потрібно. Ніж витрачати час на відвідування різних банків у спробах з’ясувати, який з них пропонує найвигідніші умови, куди зручніше заповнити та надіслати заявку через інтернет, отримавши всю необхідну інформацію про доступні програмах і попереднє рішення про надання позики не виходячи з дому. Багато українських банків, в числі яких Приватбанк, Дельта банк та інші додали можливість складання подібних заявок на свої офіційні сайти.

 

Особливості та переваги кредитування через інтернет

Немає абсолютно нічого дивного в тому, що одночасно з появою можливості купувати різні речі через інтернет, даними перевагами скористалися і українські банки для надання різних фінансових послуг. Звичайно, повністю оформити онлайн кредит готівкою без довідки про доходи без відвідування банківського відділення не вдасться. Все одно доведеться відвідати банк, щоб підписати договір. Такі послуги банки надають хіба що своїм постійним клієнтам, які мають відкриті рахунки і хорошу історію обслуговування.

Оформлена заявка на онлайн кредит без довідок в більшості банків України, які пропонують таку опцію своїм клієнтам, є звичайною заявкою на зворотний дзвінок. Після відправлення анкети людині передзвонює відповідний фахівець і уточнює необхідну важливу інформацію. Така послуга доводиться дуже до речі, якщо людина хоче отримати кредит, але не хоче самостійно обходити або прозванивать відділення різних банків.

Можливість подати заявку на кредит в режимі онлайн пропонують багато українських банків. Приміром, Приватбанк розробив сервіс під назвою «Замовлення кредитної карти». Даний сервіс дозволяє швидко оформити заявку на випуск і доставку кредитної картки на будинок. Для цього потрібно ввести у відповідні поля свої дані з паспорта, ІПН та ін.

Найбільш широкий сервіс віртуальних заявок на кредит пропонує Альфа-Банк. Він дозволяє оформити онлайн анкету-заявку на вибраний кредит і вже протягом дня отримати попереднє рішення. У разі прийняття банком позитивного рішення, клієнтові все одно потрібно буде відвідати відділення, щоб підписати договір і отримати гроші. Одним з вагомих переваг цього банку є те, що одразу після отримання позитивної відповіді на заявку менеджери банку бронюють для клієнта час відвідування, щоб він не потрапив в чергу.

 

Недоліки онлайн кредитів

Як і будь-яке інше нововведення, онлайн-заявки мають слабкі сторони, до яких відноситься не тільки обмежена функціональність. Відправляючи таку заявку в банк, ви власноруч повідомляєте йому свої особисті та контактні дані, а також даєте згоду на використання цих даних. А тому потрібно бути готовим до регулярних електронних листів і дзвінків менеджерів з новими рекламними пропозиціями.

Ссылка на основную публикацию