Як отримати кредит без кредитної історії?

Оформити кредит без КІ
Як отримати кредит без кредитної історії

Фінансова криза в світі не вплинув на впевненість українців завтрашньому дні. А ця обставина, у свою чергу служить причиною підвищеного попиту на послуги кредитування. Адже придбана в кредит нерухомість або машина — ілюзорна гарантія настання світлого майбутнього.

 

Попит і пропозиція

Звичайно ж, банкам вигідно збільшення кількості позичальників. Списки кредитних продуктів поповнюються новими пунктами. Однак процентні ставки за кредитами не стають менше. Варто відзначити, що сьогодні отримати кредит набагато простіше, ніж кілька років тому. Тоді для позитивного рішення банку була потрібна купа завірених документів, кілька поручителів, відмінна кредитна історія і сила-силенна часу. Зараз оформити кредит можна за кілька днів.

Наприклад, кредитні продукти категорії «експрес», що практикуються в магазинах залишаються затребуваними. Покупець може придбати в кредит вподобану річ, всього лише пред’явивши паспорт представнику банку-кредитора і оформивши кредит. Не дивлячись на великі відсотки за такими кредитами (близько 60%), клієнти раді отримати «все і відразу».

Список необхідних документів для оформлення споживчого кредиту також неухильно зменшується. Наприклад, у деяких банках можливе оформлення кредиту за один день при наявності тільки паспорта і ще одного документа на вибір позичальника (закордонний паспорт, військовий квиток, пенсійне посвідчення, ІПН). Будучи в курсі головної проблеми українців — сірої зарплати — банки прибирають пункт з довідкою про зарплату зі списку необхідних документів.

Звичайно, банки йдуть на поступки не просто так, гарантією виплати кредиту стають високі відсотки і додаткові збори.

 

Яку роль відіграє кредитна історія в отриманні кредиту?

Як взяти кредит без кредитної історііПроведем аналогію між кредитуванням і працевлаштуванням на нову посаду. Для отримання бажаної, престижною і гідно оплачуваної посади вам потрібні рекомендації ваших колишніх працедавців. Якщо ж у вас немає досвіду роботи, або ваш попередній бос про вас невисокої думки, то бажаної посади вам, швидше за все, не бачити. Ви можете влаштуватися на більш скромну посаду з невеликим окладом і немаленьким обсягом вимог та обов’язків. Така ж ситуація і з наданням послуг кредитування. Відсутність кредитної історії не говорить на користь потенційного позичальника при оформленні кредиту. Звичайно, отримати кредит ви зможете, але на менш вигідних умовах, ніж ті, у кого є позитивний кредитне минуле. Високі процентні ставки, обов’язкова страховка, додаткові збори, повний пакет документів, поручителі — ось список вимог банків для позичальників із зіпсованою кредитною історією або, для тих, у кого її зовсім немає.

Незіпсована кредитна історія — це документально засвідчена позитивна репутація, яка одночасно є гарантією знижених процентних ставок по різних кредитних продуктах.

Виправити кредитну історію дуже складно, адже довести банку, що ви будете сумлінно виконувати кредитні зобов’язання, непросто. А ось відсутність кредитної історії — не така вже серйозна проблема. Для того щоб її вирішити, потрібно просто скористатися послугами кредитування.

Ссылка на основную публикацию