Як отримати кредит готівкою без довідки про доходи?

Готівковий кредит без довідок
Кредит готівкою без довідок

Готівковий кредит — зручне і швидке вирішення проблем

Оформлення кредиту без довідок про доходи відрізняється своїми термінами: через мінімізацію формальностей, позичальник може отримати необхідну грошову суму в той же день, коли він подав заявку в певний банк. Однак банки не займаються благодійністю. Вони компенсують зростаючі ризики більш високими процентними ставками або обмежують максимальну суму кредиту.

 

Детальніше про умови такого кредиту

Банки України надають позику тільки тим громадянам, які досягли 21-річного віку, або їх вік менше 55 (для жінок) і 60 (для чоловіків) років. При цьому позичальник також повинен мати не менше 6 місяців безперервного трудового стажу. Що стосується договору кредитування, він полягає більш ніж на п’ять років.

У банках воліють звертати більше уваги на тих одержувачів кредиту, у яких є власний бізнес (який приносить непоганий і стабільний дохід).

Причиною для відмови в кредиті готівкою без довідки про доходи може стати невідповідність становища позичальника хоча б одному пункту обов’язкових умов. Сюди ж можна віднести проблеми з органами правопорядку, недотримання минулих договорів по кредитах і т.д.

 

Як вибрати найбільш вигідні умови?

На початковому етапі важливо не помилитися, оскільки вибір банку і умов, які він пропонує, зумовлює те, як і чим потім доведеться розплачуватися позичальникові. Необхідно провести аналіз, порівняти суми переплат в різних українських банках.

 

Кредит без довідок про доходи у Фольксбанку

Київ — одне з найактивніших і розвинених міст в плані кредитування. Одним з найпопулярніших у столиці України банків, що надають розглядаються кредити, є Фольксбанк. Розгляньмо докладніше його умови, і на основі цього зробимо висновки про переваги та недоліки роботи з цією організацією.

Банк надає кредит у розмірі до 10 000 гривень. Мінімальна сума знаходиться в районі 1 тисячі гривень. Річна процентна ставка складає всього 0,01%. Сам кредит надається на термін до 3-х лет.Схема погашення — ануїтет.

Варто відзначити, що, у разі потреби, заборгованість по кредиту можна погасити достроково. При цьому банк не зажадає від позичальника ніяких штрафних санкцій. Це один з плюсів Фольксбанк.

Ще одна перевага — відсутність витрат на обов’язкове страхування, так як його наявність необов’язково при оформленні кредиту.

До недоліків можна віднести щомісячні комісії, які доведеться виплачувати позичальникові. Вони становлять 4% від всієї суми кредиту. Крім того, при одержанні коштів від банку в даному випадку передбачена одноразова комісія, яка також становить 4% від усієї суми.

Основні і обов’язкові вимоги до позичальника наступні:

  • На момент видачі кредиту позичальникові повинно бути не менше 25 років і не більше 67;
  • Від позичальника потрібно наявність офіційного працевлаштування мінімум півроку.

І, звичайно, основний і головний плюс Фольксбанк полягає в тому, що при оформленні кредиту тут не потрібно наявність повного пакета документів. Знадобиться лише документ, що засвідчує особу позичальника (паспорт), а також довідка про присвоєння ІПН.

 

Висновок

Кредит готівкою в Києві без довідки про доходи представлений ще кількома банками. Проте в даному випадку був розглянутий лише один з варіантів. Звичайно, у всіх кредитних організацій на такий кредит власні умови, але вони приблизно такі ж, як і в розглянутому прикладі.

Щоб об’єктивніше оцінити ситуацію і вибрати найбільш вигідні для себе умови, позичальникові необхідно провести порівняльний аналіз банків, враховуючи всі основні критерії, перераховані вище.

Кредит без довідок про доходи стає все більш популярною послугою, тому конкуренція банків зростає, а значить, з кожним роком вони будуть пропонувати більш вигідні умови, щоб залучити якомога більше клієнтів. Від позичальника потрібно лише уважне вивчення всіх пропозицій і умов.

Ссылка на основную публикацию