Як отримати кредит на авто без першого внеску в Укріїні?

Кредит на авто без першого внеску в Укріїні

«Автомобіль не розкіш, а засіб пересування» — ця крилата фраза тільки в останні 5-10 років нарешті стала реальністю. І сталося це тому, що банки нарешті усвідомили, наскільки вигідно і безпечно виділяти заставний кредит на машину, Україна в цьому відношенні теж не відстала від сусідів. Тепер і тут можна легко отримати позику на автомобіль. Головне — розібратися в пропонованих умовах.

На жаль, єдиного інформаційного ресурсу, який би надавав консолідовану інформацію хоча б по кредитним організаціям, але зате по всіх (або майже по всіх), поки не створено. Можливо, такі сервіси й існують, але працюють виключно на платній основі. Так що доведеться проводити дослідження власними силами.

ЧОМУ БАНКИ ДАЮТЬ АВТОКРЕДИТИ БЕЗ ПЕРШИХ ВНЕСКІВ?

Цільовий кредит в Україні — явище стандартне, а придбання нового або вживаного автомобіля якраз і є таким споживчим цільовим кредитом. Та ще й заставним: куплена вами машина перейде у власність банку, як тільки ви порушите умови кредитування.

Як бачите, для банку ризик мінімальний: він у будь-якому випадку отримає свої відсотки, плюс додаткові платежі за обслуговування кредиту, розгляд заявки, послуги нотаріуса і так далі. Ну, а якщо ви не справите оплату вчасно, то банк буде мати право відібрати у вас ваше авто.

Варто акцентувати вашу увагу на наступному моменті: чим новіше і ликвиднее ваш автомобіль, тим більше банк зацікавлений у тому, щоб ви порушили умови кредитного договору. Так що будьте пильні!

Життя і здоров’я позичальника практично обов’язково страхуються, причому на хорошу суму. Платить покупець машини, а отримувати грошики в разі компенсації буде банк. Страховий поліс КАСКО з величезним покриттям, але й настільки ж високою вартістю теж доведеться зробити за свій рахунок.

Таким чином, розмір вашого першого платежу банк зовсім не цікавить — це дохід автосалонів. Тому в основному в кредит без першого внеску продаються машини, які іншим способом збути не вдалося. Чим вони будуть стояти в салоні, старіти і дешевшати, краще реалізувати їх хоча б через кредитну програму.

НУЛЬОВИЙ ПЕРШИЙ ВНЕСОК ЗА АВТОМОБІЛЬ

Отже, ви хочете придбати автомобіль з нульовим першим внеском, однак у вас є деякі «недоліки» як у кредитоотримувача з точки зору жорстких банківських скорингових програм, які й займаються отсеиванием неблагонадійних позичальників. Найімовірніші причини відмови:

  • відсутність працевлаштування;
  • немає заставного майна;
  • відсутність коштів для внесення первинного внеску при цільовому кредитуванні.

Якщо ви відповідаєте хоч одному з перерахованих вище вимог, то ви — небажаний позичальник. Але засмучуватися не варто, на ринку є пропозиції по автопозиках з початковим внеском 0%. На початок вересня 2013 картина виглядає наступним чином.

Назва банку Марка авто Стан Початковий внесок Ставка/рік Тип ставки
Альфа-банк Вітчизняні б/в 0% 49,58% Повна (ефективна)
Альфа-банк Вітчизняні новий 0% 24,06% Повна (ефективна)
Альфа-банк Імпортні б/в 0% 49,58% Повна (ефективна)
Альфа-банк Імпортні новий 0% 16,9%+6% комісія Заявлена ​​банком
Укрсоцбанк Імпортні від 120 000 гр. Новий або б/в (до 5 років) 0% 20% Заявлена ​​банком
Астра Банк Вітчизняні новий 0% Від 15,7% Повна (ефективна)

Як бачите, банки зовсім не збираються займатися благодійністю, та й автосалони теж. І чим вразливіші ви у фінансовому відношенні, ніж менш стабільна ваша ситуація з доходами, тим сильніше буде банківська система намагатися вас обібрати, щоб компенсувати свої ризики. Оптимально показати себе максимально платоспроможним, щоб отримати індивідуальну ставку за автокредитом. Це можливо, особливо якщо ви вже брали позики, маєте хорошу кредитну історію і бажано спілкувалися саме з тим банком, де намагаєтеся взяти автокредит.

Дуже рекомендуємо: сильно подумайте, адже навіть при внесенні всього 10% авансу ви отримаєте куди більш цікаві пропозиції, а річна ефективна ставка з страхітливих майже 50% знизиться до 30-35%. Вам буде значно легше виплачувати такий кредит, авто без першого внеску може лягти важким каменем на ваш бюджет.

ЯК ПРИДБАТИ МАШИНУ В КРЕДИТ БЕЗ ОФІЦІЙНОГО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ?

Багато хто вважає, що отримати кредит, якщо ти офіційно не працевлаштований, вкрай складно. Насправді це не зовсім так. Банки дуже часто йдуть назустріч позичальникам, які мають інші джерела доходів. Наприклад, отримують орендну плату за здачу квартири.

Ще більше банківським установам до душі громадяни, у яких є що надати в заставу, бажано нерухоме майно, яке не евакуюється в інше місто або країну в разі небажання позичальника повертати кредит. Це може бути дача, гараж, будинок або квартира, де позичальник не проживає і більш ні для кого вони не є єдиним місцем проживання.

Так що отримати кредит без офіційного працевлаштування, особливо якщо ви берете цільової кредит під заставу майна, наприклад автомобіля, дуже навіть можна. Але будьте готові до того, що доведеться вибирати з пропонованих банком моделей авто — свої ризики в цьому випадку банк воліє розділити з автосалоном.

Є ще один варіант отримання кредиту без довідки про доходи. Він, звичайно, не цілком законний, але випадки отримання позики таким способом на форумах і в блогах описані неодноразово.

Існує маса кредитних установ, які видають гроші на автомобіль без підтверджує довідки. Наприклад, таку можливість надає Банк Хоум Кредит. Ставки, звичайно, дуже хворобливі, але для деяких це вихід. Відсутність довідки у статті «вимоги» зовсім не означає, що банк не перевірить вашу платоспроможність. Найчастіше це робиться за допомогою телефонного дзвінка в організацію, яку ви вказали в якості місця роботи.

Вам потрібно просто знайти офіційно чинного ІП або компанію, домовитися з будь-ким, хто має доступ до міського телефону, зареєстрованому на цю організацію, і питання буде вирішене.

Загальний висновок

Якщо ви дійсно хочете отримати новий або б / в автомобіль, то вам зовсім необов’язково розташовувати засобами на його покупку або навіть на перший внесок, необов’язково бути ідеальним платником і мати офіційне працевлаштування. Головне — увага до деталей кредитного договору, умовами позики і трохи кмітливості.

Ссылка на основную публикацию