Як отримати кредит з поганою кредитною історією?

кредит з поганою кредитною історією
Як отримати кредит з поганою кредитною історією

Коли кредитне досьє зіпсовано — отримання кредиту стає проблематичним. Кожен банк перед тим, як видати позику, дивиться на кредитну історію опонента. Якщо виявлені прострочення платежів та інші подібні моменти, фінансова організація не стане довіряти грошові кошти.

З кожної ситуації є вихід. Можна скористатися одним з перерахованих способів.

Кредит на маленьку суму

Особливо це вигідно при покупці необхідної речі, на яку береться кредит. Подати заявку можна через банк або в самому магазині. Схвалення запиту залежить від рівня невиконаних умов кредитування за останнім позиці. Погашення подібних маленьких кредитів може посприяти для відновлення кредитного досьє.

Кредит по карті

Банки схвалюють оформлення кредитних карт набагато лояльніше, ніж інші кредитні продукти. Можна скористатися цією ситуацією і взяти карту і спочатку оформити нульовий ліміт, а потім запросити його збільшення. Перевага карт у передбаченому програмою пільговому періоді, який значно полегшує ситуацію.

Кредит через посередника

Обійти перешкоду з отриманням кредиту можна, звернувшись до кредитного брокера. Посереднику доступна ціла база з фінансовими пропозиціями від багатьох банків. Можна легко підібрати підходящий варіант, заповнивши заявку необхідними даними. Список доступних пропозицій в цьому випадку набагато ширше, ніж при самостійному пошуку. Крім цього, у кредитного брокера є договір з інвесторами, які можуть надати фінансову допомогу позичальникові приватно.

Експрес-кредити

Отримати кредит з поганою кредитною історією можна через пункти видачі строкових кредитів. Як правило, подібні організації обмежені в часі видачі кредиту і перевіряти кредитну історію немає можливості. За заявкою оцінюється лише платоспроможність клієнта. Для отримання експрес-кредиту слід вказати свої дані і чекати схвалення після дзвінка з додатковими питаннями.

Застава

Суму необхідних фінансових коштів можна взяти під заставу майна або предмета кредитування. У цьому випадку банки охочіше схвалюють заявки, і можна отримати позику навіть з негативним моментом в кредитній історії. При відповідності всім іншим умовам є можливість навіть отримати кредит з невисокою процентною ставкою.

Отримання кредиту з поганою кредитною історією не проблема, головне тверезо оцінювати свої платіжні можливості і вчасно оплачувати борг за позикою, інакше є ризик збільшити недовіру фінансових організацій.

Ссылка на основную публикацию