Як правильно брати кредит у банку

Як правильно брати кредит у банку
Як правильно брати кредит у банку

У Вас запланована покупка квартири, автомобіля, техніки, поїздка на відпочинок, але не вистачає грошей на здійснення планів, тоді Вам може допомогти банківський кредит. Для того щоб не обтяжувати себе довгими очікуваннями в чергах банків, уникнути ситуацій не видачі кредиту, потрібно слідувати двох простих правил.

Правило перше-вивчення ринку банківський послуг.

Банків, які пропонують отримати кредит готівкою дуже багато. Тому бажано звертатися в так званий «свій» банк, банк клієнтом якого Ви вже є (можливо отримуєте заробітну плату на карту цього банку або раніше оформляли депозит). Видача кредиту в такому випадку буде набагато швидше через відсутність необхідності введення Ваших даних, проведення ідентифікації. Якщо ж умови по кредитних продуктах Вас не влаштовують, то має місце вивчити інші банки.

Необхідно порадитися зі знайомими, які брали позики, проаналізувати рейтинги банків, пошукати інформацію на фінансових форумах про їх сумлінності. Також не завадило б заздалегідь вивчити процентні ставки, наявність прихованих комісій, можливість дострокового погашення кредиту в різних фінансових установах.

Правило друге — заздалегідь домовиться про зустріч.

Для економії власного часу необхідно заздалегідь підготувати всі необхідні документи, спланувати і домовиться про зустріч з представником банку в зручний для Вас час. Заявку на отримання кредиту можна оформити на сайті майже кожного банку. Після її обробки співробітники обов’язково Вам зателефонують для обговорення всіх деталей видачі кредиту.

Факт і швидкість видачі грошової позики залежить від якості Вашої кредитної історії, суми бажаного кредиту, строків видачі грошових коштів у даному фінансовій установі. Важливо пам’ятати, що до моменту підписання договору Ви вправі відмовитися від оформлення кредитної угоди.

Ссылка на основную публикацию