Як правильно оформити автокредит?

Автокредит в Україні
Як правильно оформити автокредит в Україні?

При оформленні кредиту люди витрачають досить багато часу, при цьому руйнуючи свою нервову систему. Працівники банку намагаються полегшити життя позичальникові, допомагаючи при оформленні та даючи рекомендації. Але, незважаючи на це, опитавши достатньо людей, можна зробити висновок про те, що автокредит і проблеми, є словами синонімами. Щоб трохи полегшити собі життя, при оформленні автокредиту, варто знати як весь протікає процес.

 

Як оформити кредит на автомобіль в Україні?

Якщо ви захотіли придбати в кредит автомобіль, то вам необхідно зайти в банк або автосалон, і дізнатися всю цікаву для вас інформацію. У першу чергу, бажано визначити, послугами якого автосалону або банку ви маєте намір скористатися.

Уважно ознайомтеся з умовами автокредиту. Варто звернути особливо пильну увагу на ставку по відсотках, різні види платежів і комісію. За ідеєю, перерахованого вище переліку, бути взагалі не повинно. Якщо вас всі умови влаштували, то можна заповнювати надану вам анкету і починати збирати повний пакет документів.

Якщо ви кредит оформляєте в банку, то всі підготовлені документи слід приносити в автосалон, в якому ви збираєтеся купувати автотранспорт. Але, якщо банк не співпрацює з даними автосалоном, то значить документи необхідно надати в банківську установу. Після цього, вивчивши всі документи, банківські співробітники вам подзвонять і пояснять ваші подальші дії.

Термін розгляду поданої вами заявки на автокредит зазвичай становить від одного дня до семи днів. Це має бути прописано в договорі. Якщо банк дає свою згоду, на надання вам автокредиту, то ви підписуєте з ним кредитний договір. Потім, вам необхідно оформити страхування ОСАГО і КАСКО на автотранспорт. Бажано, застрахувати ще й своє життя. Подібне страхування проводиться в страхових компаніях, за рекомендаціями банку.

Позичальнику зазвичай видається в банку кредитна карта або оформлюється рахунок. Також, що важливо, можна отримати роздруківку з переліком щомісячних платежів. Можна використовувати послугу поштових переказів, для оплати. Але, тут є свої мінуси, в тому, що доведеться доплатити 1,5% від загальної суми переказу.

Не забудьте дізнатися про додаткові комісії. Працівник банку зобов’язаний вас проінформувати про це.

У результаті оформлення автокредиту, за термінами, тягнеться до двох, а то й трьох тижнів. Є, звичайно, можливість оформити експрес-автокредит. При цьому термін розгляду вашої заявки скорочується до двох днів і оформлення так само. Але, тут присутні мінуси, в тому, що за надану послугу банк піднімає відсоткову ставку.

Ссылка на основную публикацию