Як правильно взяти кредит: поради молодій сім’ї

Іпотека для молодої сім'ї
Кредит на житло для молодих сімей

Державні програми для молодих сімей

Фонд сприяння молодіжному будівництву займається питанням забезпечення житлом молодих сімей. Найбільш популярною програмою фонду в даний час є пільгове кредитування.

До участі в такій програмі допускаються громадяни, які не досягли 35 років, які потребують так званого поліпшення житлових умов. На квартири для молодих сімей у розглянутому випадку передбачена знижка 25% при наявності двох дітей і 50% — за наявності трьох. Також фонд пропонує безвідсотковий кредит, якщо в сім’ї одна дитина.

Основний недолік проявляється при поглибленому вивченні програми. Доведеться сплатити різницю між розрахунковою вартістю і фактичною, оскільки всі розрахунки за процентною ставкою і початкового внеску ведуться щодо тієї ціни, яку встановлює Держбуд. В результаті, буде потрібно сплатити майже половину справжньої вартості квартири.

За умовами кредиту на одну людину покладається 21 кв. м. + 20 кв. м. на сім’ю. Якщо фактична площа більше нормативної, молодою сім’єю доведеться самостійно погасити різницю.

 

Програма «Доступне житло»

Дана програма передбачає оплату державою 30% від розрахункової вартості житла. Що стосується цього випадку, то тут різницю між фактичною вартістю і допомогою держави оплачує також родина.

 

Придбання квартири в іпотеку

Як правило, в Україні немає державної допомоги для молодої сім’ї, яка хоче взяти іпотечний кредит. Таким чином, іпотека такому колу осіб видається на тих же банківських умовах, що і звичайним позичальникам.

Ссылка на основную публикацию