Як розірвати кредитний договір з банком без наслідків для себе?

Як розірвати кредитний договір з банком
Як розірвати кредитний договір з банком

Простота оформлення кредитів може приховувати безліч підводних каменів, які будуть пов’язані з їх подальшими виплатами. Якщо ви думаєте, що повернути весь борг банку вам важко, тоді найкраще буде розірвати кредитний договір. Це, значною мірою, допоможе вам уникнути подальших проблем і чим раніше ви це зробите, тим краще. Врахуйте, процедура розірвання може відбуватися тільки в крайніх випадках. Не варто цього робити просто через те, що вам так захотілося, у вас цього не вийде.

Як розірвати кредитний договір з банком без наслідків для себе? Завдяки Цивільному кодексу ви можете відмовитися від кредиту, в кодексі прописано кілька варіантів, за допомогою яких це можна здійснити. Для обох сторін найпростішим способом буде, звичайно ж, обопільне угоду. У такому випадку ви просто підписуєте угоду, в якій має бути вказана сума вашого боргу, час його виплати і кілька інших деталей.

Якщо ж кредитор заперечує, то ви можете розірвати цю угоду за допомогою Цивільного суду. Слід подати відповідну заяву та заплатити невелику державне мито. Підстави, через які ви вирішили розірвати договір можуть бути абсолютно різними: не дотримання умов договору, що не цільове використання кредитних коштів та багато інших. Звернення до суду приймуть тільки після того, як будуть дотримані деякі умови: офіційну відмову від добровільного розірвання договору або ж відсутність такої відмови протягом тридцяти днів з того моменту, як ви звернулися в банк.

Іноді буває так, що договір хоче розірвати тільки одна сторона. Це право має зазначатися у відповідному документі, тут же повинні бути й умови, під час яких ви можете використовувати це право. Після того, як кредитний договір буде розірваний, ви будете зобов’язані виплатити всю частину боргу, сплатити інші витрати, які були пов’язані з обслуговуванням кредитної послуги. Може бути так, що в договорі була прописана санкцій, що накладаються на ініціатора розриву кредитного договору штрафи.

Якщо ви відчуваєте, що не можете оплачувати необхідний кредит, то для того, щоб розірвати кредитний договір без наслідків, слід якнайшвидше звернути до Цивільного суд і вирішити цю проблему. Це позбавить вас від величезної безлічі проблем, які виникнуть тоді, коли ви почнете затримувати виплати.

Ссылка на основную публикацию