Як швидше розрахуватися з боргами кредитів?

Як швидше розрахуватися з кредитом
Як швидше розрахуватися з кредитом

Роблячи покупку в кредит, ми завжди впевнені в тому, що швидко розрахуємося з боргами. Але що, якщо життєві обставини складаються не так, як ми планували? Що, якщо над Вами нависли проблеми і намічений план розвалюється? Боргова яма зростає, а власне фінансове становище не радує. Нижче ми розповімо вам про декілька способів вирішення подібних проблем.

 

Перехід в режим жорсткої економії

Найкраща стратегія незмінна — спробуйте жити за коштами. Намагайтеся не здійснювати будь-які не потрібні витрати — нехай ці гроші йдуть на кредит. Повірте, навіть такі дрібниці як пачка сигарет, пляшка пива, або зайва шоколадка через деякий час перетворюються в круглу суму і віддаляють вас від вашої мети — розплатитися з боргами раз і назавжди.

 

Аналіз

Проаналізуйте ваше фінансове становище. Вам необхідно точно вивчити всі свої борги. Запишіть інформацію в блокнот, або внесіть в комп’ютер. Існує думка, що спочатку потрібно погашати дрібні заборгованості і тільки потім приступати до більшим — це помилка. В першу чергу почніть погашати ті, які укладені під вищі відсотки.

 

О’єднуємо борги

Даний метод дуже поширений в європейських країнах, адже в разі об’єднання боргів Ви отримуєте можливість щомісяця платити менше. У нас це називається «рефінансування кредиту», і застосовується, як правило, у разі виплат по іпотеці. До мінусів рефінансування відноситься необхідність оплачувати додаткові послуги та внески.

 

Що потрібно робити, якщо немає можливості виплатити борги

Ні в якому разі не ховайтеся від кредиторів, навпаки, терміново проінформуйте їх про ваші труднощі. Банківські працівники, як правило, йдуть назустріч людям в таких ситуаціях. Їм вигідніше, щоб з ними розраховувалися Ви, а не колекторська компанія. Розкажіть про свої проблеми, і зробіть акцент на тому, що Ви не відмовляєтесь від оплати кредиту, а просто зіткнулися з тимчасовими труднощами.

Ссылка на основную публикацию