Як взяти кредит без застави та поручителів в Україні

Кредит без застави на карту
Кредит без застави на карту

З кожним роком на території України відкриваються все нові і нові банки. Отже, загострюється і боротьба за клієнтів. Прискорюючи і спрощуючи видачу кредитів, багато банків поповнюють ряди своїх боржників. Отримати кредит без застави та поручителів можна, проте в даному випадку потрібно розуміти, що банк ніколи не стане працювати на шкоду собі. Ризик неповернення позики компенсується дуже високою процентною ставкою по кредиту.

Мети банків цілком зрозумілі — видати якомога більшу кількість кредитів з найвищими відсотковими ставками. Так що сьогодні можна отримати кредит без поручителів в Україні, не вдаючись до обману. На ринку представлено безліч цікавих пропозицій, можна з легкістю знайти варіант, що задовольняє по всіх пунктах. Далі будуть розглянуті 3 найбільш популярні способу оформлення кредиту без застави.

POS кредит без застави в Україні: особливості та умови

Або, як його частіше називають, кредит на покупку. Така позика оформляється безпосередньо в торговому закладі, так що необхідність у відвідуванні банківського відділення відпадає. Досить просто заповнити анкету і отримати бажаний товар.

В даному випадку позичальникові не видаються на руки готівкові кошти. Щоб оформити даний кредит необхідно мати при собі паспорт, водійське чи пенсійне посвідчення, ІПН.

Кредит без застави на карту: особливості пропозиції

Взяти гроші в борг без поручителя та застави можна майже моментально при наявності кредитної карти з позитивним лімітом. В даний час подати заявку на отримання кредитки можна через інтернет.

Сьогодні отримати кредитну карту без підтвердження свого добробуту можна в багатьох банках України, приміром, вигідні умови пропонують Дельта банк, ПУМБ, Райфайзен банк та інші.

Чим більше різних документів ви зможете надати банку, тим більш високий кредитний ліміт буде встановлений. Заповнюйте анкету чесно, не намагайтеся прикрасити своє матеріальне становище, обман може легко розкритися і ви не отримаєте бажану позику.

Споживче кредитування — ще одна можливість отримати позику

Взяти кредит готівкою без поручителів трохи складніше. Потрібно буде зібрати відповідний пакет документів і відправитися з ним у банк. Кредитор буде звертати увагу на рівень ваших доходів, тому потрібно обов’язково отримати відповідну довідку. У разі ж якщо позичальник володіє будь-яким рухомим або нерухомим майном підходящої вартості, це може гарантувати його платоспроможність і благонадійність.

Однією з найважливіших особливостей таких кредитів є короткий термін дії договору. Як правило, кредити без поручителів видаються на термін не більше 3 років. Сума позики також обмежена.

Ссылка на основную публикацию