Як взяти кредит безробітним в Україні?

Кредит безробітним в Україні
Кредит безробітним в Україні

У разі звернення в будь-який банк або небанківську організацію за кредитом клієнтам доводиться стикатися з необхідністю вказати в анкеті джерело і розмір свого доходу. Це дуже просто пояснюється зацікавленістю кредитних організацій в поверненні коштів, виданих позичальнику. Платоспроможність завжди була головним критерієм оцінки надійності клієнта. Саме на підставі даних про доходи приймається рішення про видачу або невидачу позики. Логіка дуже проста: якщо людина не має постійного доходу, то і повернути довгий він не зможе. Саме тому на перший погляд може здатися, що отримати кредит безробітним в Україні неможливо, однак це не так.

Види кредитів, доступні безробітним

Розглядаючи питання про те, як взяти кредит безробітному в Україні, необхідно відзначити, що з юридичної точки зору безробітними вважаються люди, які не мають постійного робочого місця, а також ті, хто працює без офіційного працевлаштування. Тобто по факту, навіть якщо у людини є джерело доходу, але можливості підтвердити це офіційно немає, то він відноситься до категорії безробітних. Банки України враховують даний момент і на увазі жорсткої конкуренції змушені залучати до співпраці і цю категорію громадян. Подібні позики розцінюються як кредити без довідки про доходи. Подібні програми існують у багатьох банках. Позики безробітним видають Дельта банк, Альфа банк, Російський стандарт та інші.

Однією з найбільш затребуваних кредитних програм є т.зв. експрес-кредити з найменш суворими вимогами до позичальника. Зазвичай для отримання такої позики достатньо надати паспорт. Іноді може знадобиться додатковий документ, наприклад, ІПН, водійські права і ін. Для отримання швидкого позики не потрібно підтверджувати наявність доходу і постійного місця роботи. Зазвичай рішення по такій заявці приймається протягом 20-40 хвилин. Однак потрібно бути готовим до того, що кредит безробітним видається із спочатку завищеними процентними ставками.

До категорії таких кредитів також відносяться мікропозики, які можна оформити навіть не виходячи з дому, через інтернет. Бажаючий оформити кредит заповнює просту анкету, після чого йому залишається лише дочекатися дзвінка представника банку, який повідомить про рішення за заявкою. У більшості випадків банки приймають позитивне рішення.

Кредити під заставу — ще одне рішення для безробітних

У разі якщо безробітний чоловік має автомобіль або нерухоме майно, то, швидше за все, банк погодиться видати йому позику без довідки про доходи. Банки мінімізують ризики, пов’язані з можливим не поверненням кредиту за рахунок даного застави, тому не особливо цікавляться джерелом доходу потенційного клієнта. Ставки за кредитами, забезпеченими заставою, набагато нижче ставок по експрес-кредитах і мікропозик. Крім усього іншого, без довідки про доходи в більшості банків можна оформити кредитну карту.

Ссылка на основную публикацию