Як взяти кредит для погашення іншого кредиту

кредит для погашення іншого кредиту
Рефінансування (перекредитування) в Україні

Якщо у вас виникли труднощі з виплатою кредиту, можна взяти позику для його погашення в іншому банку. Насправді багатьом банкам байдуже, на які цілі видати клієнту споживчий кредит. Більш того, самі банки пропонують спеціальні позики з погашення кредитів. У цьому випадку, зазвичай вимагають, щоб у клієнтів не було прострочень по виплатах старого кредиту, наявність забезпечення, тобто надання застави на нерухоме та рухоме майно або поручительство. Варто попередити, що насправді ваш борг після оформлення подібної позики тільки збільшиться.

 

Рефінансування (перекредитування) в Україні.

Ви несподівано позбулися офіційного місця роботи і не можете заплатити внески за кредитом. У цій ситуації отримати позику у великих банках, що вимагають великий пакет документів, не представляється можливим. Спробуйте взяти кредит у фінансових організаціях, для яких для оформлення позики необхідний мінімум документів — тільки паспорт. Звичайно великої суми ви можете не отримати і процентна ставка тут буде значно вище, але протягом деякого часу можна протриматися, оплачуючи свої кредити. Таким чином, ви не зіпсуєте свою кредитну історію.

У банків також існують програми рефінансування кредитів, якщо ви опинилися не в змозі платити необхідну суму. Відповідно до програми рефінансування, вам запропонують повне або часткове погашення взятої раніше позики зі зменшенням щомісячного платежу, зниженням відсоткової ставки шляхом збільшення терміну кредитування. Для надання програми рефінансування боргу, клієнт також повинен довести банку свою спроможність. Недолік такої позики — сума основної заборгованості в результаті стає набагато більше.

Якщо у вас є кілька споживчих кредитів, оплата яких вас значно напружує, можна їх консолідувати в один, тобто об’єднати. В даний час багато банків пропонують послуги з консолідації кредитів. Вони гасять борги клієнта за всіма кредитними картками і кредитами клієнта і пропонують більш вигідні умови по погашенню позики: знижені процентні ставки і зменшення регулярних платежів. Але варто пам’ятати, що загальна сума кредиту, яку ви заплатите в підсумку, буде більше ніж при звичайній оплаті всіх кредитів.

Є багато різних способів, які допоможуть вам погасити проблемний кредит, потрібно тільки ретельно підібрати варіант, який цілком влаштує вас.

Ссылка на основную публикацию