Як взяти кредит готівкою без довідки про доходи в Херсоні?

Кредит готівкою в Херсоні

Взяти кредит готівкою в Херсоні зовсім не так проблематично, як це може здатися на перший погляд. Звичайно, для оформлення необхідних документів потрібно виділити трохи часу, проте це суща дрібниця в порівнянні з тими можливостями, які відкриються для вас після отримання грошей на руки.

Для чого взагалі потрібні кредити? Як би банально це не звучало, але метою кредитування є допомога людям. Бувають ситуації в житті, різні обставини, які вимагають термінового вкладення коштів.

Сюди можна віднести витрати на лікування, адже хвороба не питає, коли приходити. І навіть якщо це звичайна зубна біль, під рукою може не виявитися необхідної суми грошей. Кредит готівкою виручить вас в знайомій багатьом ситуації з незакінченою ремонтом. Комусь терміновий позику потрібен для оплати за навчання, а кому-то давно хочеться купити річ, на яку все ніяк не виходить зібрати грошей. Одним словом, ситуації бувають різні.

ДЕ ВЗЯТИ КРЕДИТ ГОТІВКОЮ У ХЕРСОНІ

Кредити в сучасному світі — достатньо поширене явище. Існує безліч банків, які з готовністю нададуть вам в користування свої грошові кошти. Звичайно, не безоплатно.

Як говорилося вище, кредити покликані допомагати, виручати в непростих ситуаціях. Однак, банк повинен отримати свій дохід. І цим доходом виступають відсотки, тобто ті кошти, які ви перерахуєте йому за можливість користуватися позикою.

Також кредити надають і приватні особи — брокери. Вони привертають до себе клієнтів спрощеної системою видачі грошей, але серед них часто попадаються шахраї. Тому, якщо з яких-небудь причин ви не хочете зв’язуватися з банками, потрібно підписати договір про передачу грошей, де обов’язково вказати суму та умови погашення кредиту. Гроші краще не брати готівкою, а запитати переказ коштів на розрахунковий або картковий рахунок в будь-якому банку.

ЯКІ ДОКУМЕНТИ НЕОБХІДНІ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ КРЕДИТУ ГОТІВКОЮ?

Перелік документів, які потрібно надати співробітникові банку, не так уже й великий:

 • Паспорт;
 • Документ, що підтверджує наявність ідентифікаційного коду;
 • Трудова книжка або виписка з неї (на вимогу банку);
 • Довідка про доходи;
 • Свідоцтво про реєстрацію платника податків (для приватних підприємців).

До речі, зараз можна отримати кредит без довідки про доходи — в Херсоні багато банків опускають цей пункт, особливо їли мова йде про невелику суму позики.

Маючи на руках перераховані вище документи, вам слід звернутися до обраного відділення банку. На місці потрібно буде оформити заявку на видачу кредиту і трохи почекати, поки обробили ваші документи. Після отримання позитивної відповіді на запит і підписання договору з банком можна вирушати прямо в касу за грошима.

 • Реннесанс Кредит
 • Альфа-Банк
 • Платинум Банк
 • Дельта Банк
 • ПриватБанк
 • OTП Банк
 • Банк Михайлівський

Оформлення кредиту, не виходячи з дому

Зараз будь-який банк надає свої послуги не тільки офф-лайн, а й он-лайн. Це ще більше спрощує процедуру отримання грошей. Для подачі електронної заявки потрібно зареєструватися на сайті банку, заповнити форму встановленого зразка, вказавши необхідні особисті дані і суму, яку ви хочете отримати. Після перевірки даних і схвалення вам залишиться прийти в банк і забрати свій кредит готівкою з каси на руки.

Ссылка на основную публикацию