Як взяти кредит готівкою без довідки про доходи в Полтаві?

Кредит готівкою в Полтаві

Кредит готівкою в Полтаві може послужити хорошу службу в момент гострої потреби в грошах. Такі ситуації знайомі багатьом людям, і часто саме кредити допомагають вийти зі скрутного становища.

Люди беруть кредити для різних потреб. Це оплата за товари, навчання або лікування, поїздка на відпочинок, проведення урочистого заходу і т. Д. Звичайно, через відсотки повернути банку потрібно буде набагато більшу суму, ніж ви отримаєте, але іноді мета виправдовує засоби.

ХТО МОЖЕ ОТРИМАТИ КРЕДИТ ГОТІВКОЮ У ПОЛТАВІ?

Банки надають свої грошові кошти в кредит тільки особам-громадянам України, які є повнолітніми, тобто досягли 21 року (як мінімум). Хоча більшість банків все ж дотримується думки, що для оформлення позики краще поставити обмеження у віці. Таким чином, кредит можуть взяти особи від 25 років і до 75 років.

Для оформлення заявки на грошовий займ позичальникові потрібно з’явитися у відділення банку, маючи на руках документи, що засвідчують особу, — паспорт, ІПН. Деякі банки вимагають ще такі документи, як довідку про доходи з місця роботи, та копію трудової книжки, але це, як правило, стосується великих сум позик. Невеликий кредит без довідки про доходи в Полтаві можна отримати в будь-якому банку.

Банки Полтави, які оформляють без проблем:

  • Платинум Банк
  • Дельта Банк
  • Реннесанс Кредит
  • ПриватБанк
  • Альфа-Банк
  • Банк Михайлівський

СКІЛЬКИ ЧАСУ ЗАЙМАЕ ПРОЦЕДУРА  ОФОРМЛЕННЯ КРЕДИТУ ГОТІВКОЮ?

Тривалість процесу оформлення можна вказати лише приблизно — близько 3 годин. Найбільшу частину часу займає перевірка особистих даних позичальника.

Сам процес складається з наступних етапів. Визначившись з відділенням банку, вам потрібно прийти з документами і заповнити заявку. У ній зазначаються ваші реквізити і сума, на яку ви претендуєте. Після реєстрації даних, підписання договору про позику та перевірки кредитної історії ви отримуєте відповідь. Як правило, він позитивний, якщо у вас не було прострочень у виплатах за попередніми кредитами і спірних моментів з цим чи іншим банком.

Ще менше часу займе оформлення кредиту на сайті банку он-лайн. В цьому випадку можна подати документи, не відвідуючи банк — заявка заповнюється в електронному вигляді і відсилається на перевірку. Результат перевірки вам через деякий час повідомлять співробітники банку, передзвонивши за вказаним номером телефону. А для отримання грошей можна прийти в касу банку в будь-який зручний час.

ДЕ, КРІМ БАНКУ, МОЖНА ОТРИМАТИ КРЕДИТ БЕЗ ДОВІДКИ ПРО ДОХОДИ В ПОЛТАВІ?

Звичайно, банк — не єдине місце, де можна отримати в борг грошові кошти. Однак, безперечно, самий надійне — це, все-таки, юридична організація.

Бувають випадки, коли позичальник з різних причин не хоче йти в банківську установу. Тоді на допомогу прийде займ у приватні особи — отримати кредит готівкою без довідки про доходи в Полтаві можна і таким чином. Правда, є два нюанси. По-перше, приватники не дають великої суми, а по-друге, сума відсотків по кредиту буде більш ніж значною.

Фінансові фахівці не рекомендують брати кредити у приватних осіб, оскільки відомі випадки обману клієнтів. Втім, якщо іншої можливості немає, обов’язково потрібно скласти договір про передачу грошей і обумовити в ньому умови їх повернення. Це дозволить хоча б трохи убезпечити себе.

Ссылка на основную публикацию