Які банки надають послуги онлайн-кредитування?

Онлайн кредитування
Онлайн кредитування

Напевно, кожен погодиться з тим, що значно зручніше оформляти кредити, не виходячи з дому і з мінімальними зусиллями. І якщо раніше таке онлайн кредитування було доступно виключно для жителів зарубіжних країн, то в даний момент воно активно просувається і на Україні. Де і як можна подати заявку в віддаленому режимі? І які банки видають кредити онлайн?

Загальні відомості про кредитування у віддаленому режимі

Сьогодні оформити кредит онлайн не складно. Достатньо мати мобільний телефон, планшет, ноутбук або комп’ютер, а також доступ до мережі Інтернет. Завдяки активному розвитку даного напрямку в фінансовому секторі оформити кредит віддалено можна практично на будь-які потреби. Так, наприклад, можна взяти банківський займ на покупку квартири і автомобіля, нерухомості, оформити споживчий кредит, займ готівкою, відкрити картковий рахунок і т.д.
Радує і велика кількість кредитних організацій, що надають подібні послуги. Наприклад, взяти кредит онлайн можна в банках, а також небанківських установах (МФО, ломбардах, у приватних осіб, кредитних союзах). Крім того, в мережі з’явилося маса кредитних форумів, порталів і майданчиків, на яких представлений широкий вибір фінансових інститутів. Такі ресурси, збільшують шанси позичальника на успіх, так як заповнена заявка розсилається за кількома кредитними організаціям одночасно.

Є досить привабливим і процес подачі заявки на кредит. Як правило, при заповненні заявки клієнт повинен вказати:

  • свої ПІБ та контактні дані;
  • наявність працевлаштування та місця роботи;
  • наявність прописки і реєстрації;
  • суму і термін кредитування.

При цьому процедура отримання позики також значно спрощена. Клієнт пише заявку, відправляє її і чекає відповіді від кредитора протягом 10-15 хвилин. В цей час кредитованим особі передзвонює менеджер банку або небанківської організації, уточнює деталі і при сприятливому результаті подій розповідає, як і де отримати кредитні гроші.

Які переваги кредитування в онлайні?

Головне переваги віддаленого оформлення позики полягає у швидкості прийняття рішення по кредиту, наявності спрощеної системи подачі заявки, великий вибір кредитних продуктів. Крім того, отримати кредит онлайн можна, перебуваючи в будь-якій точці земної кулі, а отримати позику можливо прямо на будинок, готівкою, на карту або електронними грошима на гаманець.
Ще один плюс такого кредитування полягає в широких можливостях, які відриваються для потенційного клієнта. Так, позичальник може не тільки вибирати кредитора, кредитну програму, але й здійснювати моніторинг за процентними ставками, сумами та умовам кредитування. І немаловажний момент в даній ситуації полягає в можливості управляти своїми кредитними рахунком в режимі реального часу. Наприклад, клієнт після простої процедури реєстрації може заходити в свій особистий кабінет, погашати кредит, а також відстежувати стан кредитного рахунку.
Онлайн кредити дозволяють отримувати гроші громадянам у віці від 18 і до 70 років. Крім цього, подібні кредити видаються по одному або двом документів. І вони не потребують поручителів, заставі і першому внеску.

Де можна оформити кредит онлайн?

Кредит в онлайн режимі можна оформити на спеціалізованих кредитних сервісах. Наприклад, одним з таких є «ЛайтКредіт». Тут можна оформити заявку на кредит всього за хвилину і отримати суму позики в національній або іноземній валюті в розмірі до 200 000 гривень. Термін кредиту складе — до 5 років, а розмір процентної ставки — від 16% річних. Відповідь по кредиту тут можна отримати протягом 20 хвилин. Даний сервіс дозволяє оформляти споживчий кредит онлайн, автокредит, споживкредит під заставу, а також житловий кредит. У кредитній заявці при цьому потрібно вказати: ІПН, ПІБ, вид кредиту, суму, валюту, область фактичного проживання, а також наявність працевлаштування, терміни кредитування.

Інший сервіс «Кредитний монітор» пропонує кредити для населення в розмірі до 250 000 гривень, строком 6-60 місяців. Відсоток по кредиту складе — 0, 0001%, а мінімальна щомісячна комісія — 1,3%.
Всього за 40-60 секунд можна заповнити заявку на сайті «CreditOk» і отримати позику на суму до 150 000 гривень. Тут діють кредити готівкою і споживчі позики. Відповідь за вашою заявкою приходить не пізніше 60 хвилин. На сайті працює калькулятор, тому розрахувати суму щомісячних платежів і суму переплати можна самостійно.

Які банки видають кредити в онлайн режимі?

Оформити кредит у віддаленому режимі можна в «Альфа-Банку». Видає онлайн кредит альфа на будь-які цілі. Приміром, тут можна подати заявку на автокредит, кредит готівкою, оформити рефінансування великого позики і оформити кредитку. Сума позики при автокредитуванні складе 20 000-100 000 гривень. Термін кредиту — 12-60 місяців. Для оформлення потрібен паспорт, ІПН та довідка про доходи.
Кредит готівкою оформляється на суму 5 000-250 000 гривень, кредитні картки на суму — до 75 000 гривень, а рефінансування здійснюється на суму 5 000-250 000 гривень. Термін очікування відповіді на заявку становить 1 день. Сума позики становить до 250 000 гривень. Термін кредиту — до 5 років. Відсоткова ставка дорівнює — 0,01% річних. Кредит даного банку передбачає внесення першого внеску в розмірі 30% від вартості товару або послуги (мається на увазі житлові та кредити на машину). Заявка оформляється за 20-25 хвилин.

Кредит готівкою можна оформити в «ОТП-банку». Сума позики за таким кредитом дорівнюватиме 1000-250 000 гривень, на термін 6-60 місяців. Автокредити, кредити готівкою, житлові позики можна оформити через Інтернет в дочірньої організації «Сбербанк». Крім того, погашати і контролювати рахунок в даній організації можна за допомогою сервісу «Сбербанк@онлайн». Можна оформити онлайн кредит ВТБ24. Опиняються подібні послуги в «Дельта-банку», «Ренесанс Кредит» та інших кредитних організацій.
Ви також можете заповнити онлайн заявку на кредит на нашому сайті і отримати позику протягом дня.

Ссылка на основную публикацию