Який найпростіший спосіб отримання кредиту?

Найпростіший спосіб отримання кредиту
Найпростіший спосіб отримання кредиту

Більшість стандартних кредитів передбачають не тільки заповнення заявки на кредит, але й надання позичальником цілого ряду документів. Після цього відбувається етап узгодження кредиту і вже потім прийняття рішення та його безпосередня видача позичальнику.

Погодьтеся, досить нудний і довгий процес. Як же можна швидко і просто отримати кредит у банку, не обтяжуючи себе паперовою тяганиною і не втрачаючи дорогоцінного часу, якого, як правило, буває вкрай мало? Рішення є — онлайн кредити!

Заходячи на сайт будь-якого банку Ви напевно звертали на банери з написами «Заповнити заявку на отримання кредиту онлайн». Досить клікнути по ньому, заповнити дуже просту форму заявки, вказавши всі необхідні дані і протягом пари хвилин отримати рішення по кредиту! Більшість фінансових установ до того оптимізували свою роботу, що всі заявки на кредит розглядаються миттєво і тут же потенційний позичальник повідомляється про рішення.

Природно, через комп’ютер Вам гроші ніхто не дасть — технології поки до такого не дійшли, за те все, що від Вас знадобиться — просто виділити пару хвилин часу і зайти в найближче відділення банку, в якому Вам узгоджений кредит. І все! Простіше способу поки просто не придумали.

Якщо Ви все ж не хочете витрачати час на заповнення онлайн заявок або у Вас вдома не підключений інтернет, Ви можете особисто звернутися в банк і попросити оформити Вам експрес кредит. Основними перевагами даного виду кредиту є швидкість і простота його оформлення. Півгодини Вашого часу та паспорт — і гроші у Вас на руках. Але у даній простоти є і мінус — серйозна переплата за відсотками. Адже банк довіряє Вам і не вимагає довідку про заробітну плату, підвищуючи власні ризики, які страхуються високими ставками. Як кажуть, оптимального кредиту не існує і завжди доводиться вибирати, що Вам важливіше — отримати кредит швидко і без головного болю, або заощадити на його оплату.

Ссылка на основную публикацию