Якщо купити айфон в кредит, чи повернуть страховку в разі крадіжки?

Айфон в кредит
Айфон в кредит

Якщо купити айфон в кредит, чи повернуть страховку у разі кражСмартфони і айфони, мобільні телефони стали невід’ємними елементами нашого життя. Обійтися без них вкрай складно сьогодні. На жаль, подібні пристрої найчастіше стають об’єктами уваги шахраїв. Крім того, будь гаджет можна зламати або втратити. У зв’язку з цим було відзначено зростання популярності такої послуги, як страховка. Цей підвид у страхуванні є новим. Він дає можливість при настанні страхового випадку отримати грошову компенсацію.

Деякі мережі магазинів надають послуги страхування на куплені у них товари. Зробити це може кожен покупець, не відходячи від каси. Придбане або узяте в кредит мобільне цифрове пристрій, як правило, страхується від крадіжки та інших неприємних ситуацій. Що стосується суми страхового платежу, то вона не висока, а процес оформлення займає зовсім небагато часу, всього пару хвилин. У страховому полісі вказуються випадки крадіжки гаджета з квартири, виходу з ладу в результаті затоплення або пожежі, втрати через розбою на вулиці.

Важливо знати, розмір збитку по страховці залежить від типу мобільної техніки, а також терміну її експлуатації. Якщо все-таки стався один із страхових випадків, то для отримання компенсації слід подати в страхову компанію копію паспорта, копію ІПН, копію страхового поліса, чек про оплату мобільного пристрою, чек про оплату страховки і найголовніше — висновок компетентних органів.

Тут слід зазначити, що все це на словах. У реальності отримання страховки залежить від страхового випадку, тобто наскільки він відповідає зазначеним у страховому полісі. На ділі, як правило, часто виявляється так, що сталася неприємна ситуація в групі страхових ризиків відсутня. Страхові компанії працюють на залучення клієнтів, тобто їх основною метою є зовсім не виплата грошових коштів, а заманювання якомога більшого числа бажаючих оформити страховку. Договору страхування складаються професійними юристами, які здатні перетворювати хитрі пункти в складні формулювання. Все це робиться на благо страхової компанії, але ніяк ні клієнтів.

Щоб подвійно не засмучуватися у разі крадіжки телефону і відмови від виплати, перед укладенням страхового договору, його слід добре вивчити і розібрати незрозумілі пункти, які зазвичай прописуються дрібним шрифтом. Про незрозумілих формулюваннях краще запитати, уточнюючи всі нюанси.

Ссылка на основную публикацию